شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 6, 2020
تصاویر/ دیدار جمعی از زیارت اولی‌های کربلا با حضرت آیت الله علوی گرگانی

حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی در پیامی تصریح کرند: اینجانب صمیمانه از مردم عراق که با جان و دل پذیرای خیل عظیم زوار حسینی علیه السلام بودند تشکر می کنم.

به گزارش خبرگزاری حوزه، متن پیام  تقدیر و تشکر حضرت آیت الله علوی گرگانی بمناسبت حماسه اربعین حسینی( ۱۴۴۱ هجری قمری) به این شرح است:

بسمه تعالی

قال الله تعالی « و من یعظم شعائر الله فانها من تقوی القلوب»

جریان عظیم اربعین و زیارت میلیون ها نفر به صورت همزمان از اقصی نقاط جهان موضوعی نیست که بتوان از آن به عنوان یک امر عادی از آن یاد کرد بلکه از شواهد و قرائن میتوان ولایت حقه مهدویه را در تمامی ابعاد مشاهده کرد.

همراهی با این موج خروشان نه تنها موجب صیانت باطنی برای زائران و محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام می شود بلکه در عرصه جهانی هم موجبات صیانت از مکتب روح بخش پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله را فراهم می کند.

حقیقتا زبان از شکر این خروش الهی و حرکت عظیم اسلامی که تعظیم شعائر دینی را به همراه دارد عاجز است.

اینجانب صمیمانه از مردم عراق که با جان و دل پذیرای خیل عظیم زوار حسینی علیه السلام بودند تشکر میکنم.

 همچنین از زائرین گرامی که رنج پیاده روی را به جان خریدند و تمامی نیروهای خدمتگزار اعم از دولت محترم، هیئات مذهبی، موکب داران، رسانه¬ها و صدا و سیما، نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و درمانی، کارمندان ادارات و نهادهای مختلف کشور که در این مسیر مخلصانه خدمت کردند تشکر وافر دارم و امیدوارم که خداوند به برکت اینگونه حرکات الهی عنایت و لطف خود را شامل حال ملت عراق و ایران کرده و آنها را از دشمنیها و رنجها در امان نگه دارد.

 ۹۸.۰۷.۲۹

نظرات

  • محمد IR ۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
    0 0
    آقای علوی عشقه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =