شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 8, 2020
حاج ابوالقاسم دولابی در سمنان

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین دولابی گفت: آمریکا کشورهای عقب نگه‌داشته منطقه را فریب می دهد و با رویکردهای خصمانه کشورهای ساده‌لوح را در منجلاب فساد فرو می‌برد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از سمنان، حجت الاسلام و المسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی، پیش از ظهر امروز در سخنرانی آیین راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در میدان امام (ره) سمنان اظهار داشت: اراده خدا بر حمایت از مستضعفان و شکست مستکبران است و پیامبران خدا برای مقابله با کینه‌توزی‌های مستکبران عصر خود تلاش می‌کردند.

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: پرچم دفاع از مستضعفان به دست انبیاء الهی، امامان معصوم (ع) برافراشته شده است و قرآن کریم ابزارهای مختلف نفوذ مستکبران را به ما آموخته است.

وی افزود: استکبار جهانی در عصر حاضر آمریکای جنایتکار است و این کشور با رویکردهای فرهنگی و نظامی درصدد مقابله و ایجاد مزاحمت برای مسلمانان است و آمریکا کشورهای عقب نگه‌داشته منطقه را فریب می دهد و با رویکردهای خصمانه کشورهای ساده‌لوح را در منجلاب فساد فرو می‌برد.

حجت الاسلام و المسلمین دولابی با بیان اینکه در دهه‌های گذشته خصومت آمریکا علیه ملت ایران مستمر بود و کینه‌توزی‌های این جنایتکاران علیه ایران از کودتای ۲۸ مرداد آغاز شد، خاطرنشان کرد: آمریکا، با حمایت از صدام و بعثی‌ها، هشت سال جنگ را به کشور ایران تحمیل کرد که نتیجه آن شهادت ۳۰۰ هزار رزمنده بود.

وی با بیان اینکه آمریکا داعش را ساخت و به جان کشورهای منطقه انداخت و ۱۰۰ هزار نفر در یمن توسط سعودی‌ها به شهادت رسیدند و آمریکا از این مستکبران حمایت می کند، گفت: بهترین راهبرد در مقابل گستاخی‌های استکبار مقاومت است و با وحدت و همدلی می توان در مقابل مستکبران ایستادگی کرد

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر اراده مستضعفان مقابله با استکباران باشد، خدواند یاری‌گر این جهادگران خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8