جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 5, 2020
بازار

حوزه/ برنامه «بازار» در شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی به معرفی شرکت ها و صنایع ایرانی می پردازد و در این قسمت نگاهی دارد به شکوفایی صنایع معدنی و غذایی ایران.

به گزارش خبرگزاری حوزه، صنایع معدن و غذای ایران روند رو به رشدی داشته است و این دو صنعت یکی از بخش های درحال شکوفایی و درآمدزای صنعت ایران هستند و عده زیادی در صنعت معدن و غذای ایران کار می کنند.

یکی از بحث های این قسمت از برنامه «بازار» معادن و فرآورده های معدنی ایران است. ایرانی ها بسیار خوش بخت هستند که در سرزمینی با معادن غنی زندگی می کنند. سنگ های معدنی ارزشمندی در اختیار ایرانی ها قرار دارد. در واقع ایرانی ها به بیشتر مواد معدنی دسترسی دارند. ایران هفدهمین کشور بزرگ جهان است که یک درصد از کل جرم کره زمین را در بر می گیرد و در کمربند متالورژی زمین قرار گرفته و این کمربند سرشار از مواد معدنی مثل مس، طلا، آهن، سرب و روی و ... است.

از سوی دیگر صنایع غذایی ایران نیز بسیار گسترده است. این صنایع نیز تقریباً هر نوع غذای حلال را که مورد پسند مردم خاورمیانه است تولید و صادر می کند و با توجه به وضعیت بازار صادرات و واردات مشخص است که روند مثبتی را در پیش گرفته است.

کریستینا لیبا اجرای برنامه «بازار» را بر عهده دارد و پنجشنبه ساعت 3 بامداد، جمعه 2 بامداد، شنبه 08:30 و 13:30 و یکشنبه 06:30 به زبان اسپانیایی روی آنتن هیسپان تی وی می رود.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =