شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 6, 2020
آغاز انتقام سخت

حوزه/ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از شلیک ده ها فروند موشک زمین به زمین به پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از شلیک ده ها فروند موشک زمین به زمین به پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» خبر داد. متن بیانیه سپاه به این شرح است:

بسم القاصم الجبارین

امت اسلامی داغدار، ملت بزرگ و شهید پرور ایران اسلامی

زمان تحقق وعده صادق فرا رسید و به اذن خداوند متعال بامداد امروز در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه فرمانده قهرمان و فداکار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار پرافتخار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه طی عملیات موفق بنام عملیات «شهید سلیمانی» با رمز مقدس یازهرا (س) با شلیک ده ها فروند موشک زمین به زمین پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به «عین الاسد» را درهم کوبیدند، که جزئیات آن متعاقبا به استحضار ملت شریف ایران و آزادگان جهان اسلام خواهد رسید.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تبریک این پیروزی بزرگ به امت اسلامی به پا خواسته و مردم فداکار عظیم‌الشان ایران اسلامی اعلام میدارد:

1- به شیطان بزرگ، رژیم صفاک و مستکبر آمریکا هشدار می دهیم هر شرارت مجدد و تجاوز یا تحرک دیگر با پاسخ دردناک تر و کوبنده تری مواجه خواهد شد.

2- به دولت های متحد آمریکا که پایگاه های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده اند اخطار داده می‌شود هر سرزمینی، به هر ترتیب مبدا اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه علیه جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، هدف قرار خواهد گرفت.

3- به هیچ وجه رژیم صهیونیستی را در این جنایات جدای از رژیم جنایت کار آمریکا نمی دانیم.

4- به مردم آمریکا توصیه می کنیم برای پیشگیری از خسارت های بیشتر، سربازان آمریکایی را از منطقه فراخوانده و اجازه ندهند با نفرت افزایی روز افزون رژیم ضد مردمی حاکم بر ایالات متحده جان نظامیان آن کشور بیش از این به خطر افتد.

و ما النّصر الّا من عند اللّه العزیز الحکیم 18 دی ماه 1398

شلیک موشک به دومین پایگاه نظامی آمریکا در عراق

شبکه «المیادین»  گزارش داده است که یک پایگاه نظامی آمریکا در نزدیکی فرودگاه «اربیل» هم هدف قرار گرفته است

برخی منابع هم گزارش داده‌اند که پروازهای فرودگاه اربیل به حالت تعلیق درآمده است. 

همچنین نوای «الله اکبر» همزمان با انتقام سخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برخی شهرهای کشورمان طنین انداز شده است.

احتمالا سپاه در این حمله از موشک‌های خانواده فاتح استفاده کرده است.

نشست «اتاق وضعیت» کاخ سفید جهت بررسی حمله موشکی سپاه، به ریاست ترامپ آغاز شده است. کاخ سفید اعلام کرد که ترامپ امشب درباره این حمله برای مردم آمریکا نطق خواهد داشت.

درحالیکه مراسم تدفین سردار سلیمانی در مراحل پایانی قرار دارد و پیکر این اسوه مقاومت در کنار محل دفن قرار دارد، پایگاههای نظامی آمریکا در حال سوختن هستند.

برخی منابع آمار کشته های آمریکا را در اولین حمله موشکی حدود ۸۰ نفر اعلام کردند.

نظرات

 • سعید IR ۰۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
  0 0
  صبح معلوم میشه موسکاتون کجا خورده77
  • هومن IR ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
   0 0
   بیدار شدی؟ فهمیدی کجا خورده؟ بخوره تو سر بعضی از شما ایرونی های سرخورده تعطیل که همیشه دچار مشکل خودکم بینی (در حقیقت ایران کم بینی ) هستید.
 • IR ۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
  0 0
  آخیییی دلممم خنک شد دمتون گرم ایرانننن
 • هومن IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
  0 0
  امان از ذهن زنگ زده برخی ها ذهن استعمارزده که به خودتحقیری خوگرفته؛ اول دستاوردهای نظامی کشورش رو تمسخر می‌کنه بعد که خلافش که ثابت شد، شهامت استفاده از آنها رو زیر سؤال می‌بره و خویشتن‌داری دشمن رو تمجید می‌کنه!!! آخرش هم وقتی ترس دشمن رو که دید، از هدر دادن منابع در این "بازی" و ضعف در سایر حوزه‌ها می‌گه بیدار شو اخوی!! بیدار شو. شلیک های قبلی به داعش رو ندیدی چقدر دقیق بوده؟؟؟؟

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =