یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ |۱۱ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 5, 2020
رییس دفتر رهبری

حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی با بیان این که عزت و اقتدار امروز کشور مرهون مجاهداتی همچون شهید سلیمانی است، تصریح کرد: امروز ما هر چه داریم به برکت همین شهدای عزیز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری، شنبه شب در مراسم گرامیداشت حماسه ششم بهمن که در مصلای قدس آمل برگزا شد، به شهادت سپهبد سلیمانی اشاره کرد و گفت: خون پاک شهدایی همچون سپهبد شهید سلیمانی موجب تقویت انقلاب شده است.

وی با بیان این که شهید سلیمانی همواره آرزوی شهادت داشت، افزود: جایگاه شهید سلیمانی به گونه ای بود که رئیس جمهور مستکر و جنایتکار آمریکا شخصاً دستور شهادت را صادر می‌ کند.

حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی با بیان این که اخلاص یکی از مهم ترین ویژگی ها و شاخه های سپهبد سلیمانی بود، گفت: این شهید عزیز همواره در مسیر خدا و برای رضای خدا گام بر می داشت.

وی با اشاره به این که سپهید سلیمانی تحلیل و بررسی دقیقی از شرایط منطقه و کشورها داشت، بیان داشت: ایشان علیرغم این که یک شخصیت نظامی بود ،در عین حال یک دیپلمات برجسته بود.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان این که شهید سلیمانی از مرگ هیچ هراسی ندشت، گفت: این شهید بزرگوار با شجاعت تمام در برابر دشمنان می ایستاد.

وی در ادامه سخنان خود به تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی اشاره کرد و با بیان این که حضور میلیونی مردم در آن مراسم، حماسه عظیم دیگری خلق کرد، افزود: نام شهید سلیمانی برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد ماند.

حجت الاسلام والمسلمین گلپایگانی با بیان این که عزت و اقتدار امروز کشور مرهون مجاهداتی همچون شهید سلیمانی است، خاطرنشان کرد: امروز ما هر چه داریم به برکت همین شهدای عزیز است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری همچنین به سیلی موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست‌های آمریکایی اشاره کرد و گفت: اقتدار و عظمت نیروهای مسلح کشورمان به برکت خون پاک شهدا است.

وی به حماسه ششم بهمن آمل هم اشاره کرد و با بیان این که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از این حماسه مردم در وصیت نامه سیاسی الهی خود تکریم و تجلیل کردند، افزود: مردم با بصیرت و انقلابی آمل با حماسه ای که خلق کردند توطئه دشمن را خنثی کردند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =