جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ |۴ رجب ۱۴۴۱ | Feb 28, 2020
السيد أبو الفضل الطباطبائي الأشكذري

حوزه/ حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی اشکذری در مراسم جشن پیروزی انقلاب در سوریه گفت: کسانی که در جلسه معامله قرن حضور داشتند نه فقط به اسلام بلکه به رسالت تمام پیامبران خیانت کردند.

به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری حوزه حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید ابوالفضل طباطبایی نماینده ولی فقیه در سوریه در مراسم جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که در مصلی حرم مطهر حضرت زینب سلام الله علیها برگزار گردید با تبریک چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ابراز داشت: این انقلاب معجزه ای بود که هیمنه استکبار را به هم ریخت.

وی ادامه داد: حضرت امام خمینی مانند اسم خود روح خدا را در امت اسلام و جهان بشریت دمید و با نور وجود خود ظلمت استکبار را نابود کرد.

نماینده ولی فقیه در سوریه تصریح کرد: حضرت امام در هیچ دانشکده سیاسی تعلیم ندیده بود ولی توانست با اراده ملت و ایمان بالای خود پیروزی بزرگ را مسجل کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی با بیان اینکه ایجاد حکومت دینی یکی از اهداف و آرزوهای انبیاء الهی بوده است که توسط حضرت امام خمینی این آرزوی بزرگ، محقق گردید.

نماینده ولی فقیه در سوریه مساله قدس را مظهر وحدت دانست و افزود: همه مدیون امام راحل هستیم که این مساله مهم را احیا کرد و امام خامنه‌ای بیان داشتند که معامله قرن محکوم و دفاع از مردم مظلوم فلسطین بر همه واجب و لازم است.

وی ادامه داد: همه کسانی که در جلسه معامله قرن حضور داشتند نه فقط به اسلام بلکه به رسالت تمام پیامبران خیانت کردند و ذلت و حقارت را به عزت و ایمان ترجیح دادند همانند گاو شیرده.

وی در پایان سخنان خود شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس را باعث جریان گرفتن خون تازه در رگ های مردم منطقه دانست که به پیروزی نهایی و آزاد سازی قدس  منجر خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =