شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ |۳ شعبان ۱۴۴۱ | Mar 28, 2020
کد خبر: 887584
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹
استاندار وامام جمعه

حوزه/ در پی حضور حماسی مردم شریف استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین از مردم تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، در پی حضور حماسی مردم شریف استان در صحنه انتخابات سرنوشت‌ساز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، پیام تقدیری از سوی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین صادر شد.

متن پیام به دین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور مشتاقانه و عزم جدی داوطلبان و مشارکت‌کنندگان برگزار شد.

به پاس حضور هوشمندانه ملت بابصیرت ایران که با وجود مانع‌آفرینی شیاطین استکباری به صحنه آمدند، سپاس خدا را بجا می‌آوریم.

به نمایندگان منتخب که اکنون وظیفه‌ای سنگین را به دوش می کشند و عموم مردم استان منتظر عملکرد مؤثرشان در راستای وظایف قانون‌گذاری و نظارت بر حُسن اجرای قانون برای تحولی بزرگ در اوضاع اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه هستند تبریک می‌گوییم.

به تمامی نامزدهای محترم انتخاباتی که در این دوره با یکدیگر رقابت کردند، خداقوت گفته و توفیق آن‌ها را از خدای متعال خواستاریم.

مراتب سپاس و تشکر خویش را از تمامی دست‌اندرکاران برنامه‌ریزی، اجرا و نظارت انتخابات خصوصاً دفتر نظارت شورای نگهبان در استان، ستاد انتخابات استان، هیئت های بازرسی، بسیج و نیروهای خدوم انتظامی و امنیتی، مدیران و دست اندرکاران صداوسیمای مرکز استان و اصحاب محترم رسانه ابراز نموده و به درگاه خداوند متعال از این همه لطف شکرگزاریم.

عبدالکریم عابدینی
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین

هدایت‌الله جمالی‌پور
استاندار قزوین
سوم اسفندماه ۱۳۹۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =