دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | Jul 6, 2020
یادواره

حوزه/ زمان یادواره سرداران و ۸۰ شهید منطقه «باغ پنبه» قم که قرار بود سه‌شنبه هفته جاری برگزار شود، به موعد دیگری موکول شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، زمان یادواره سرداران و ۸۰ شهید منطقه «باغ پنبه» قم که قرار بود سه‌شنبه ششم اسفند برگزار شود، به دلیل ضرورت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با اعلام ستاد برگزاری یادواره به موعد دیگری موکول شد.

بر اساس این گزارش: در اطلاعیه ستاد مذکور با اشاره به آیه شریفه «و هـر کس جان یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، گویا همه مردم را زنده کرده است»، آمده است: با احترام به استحضار مردم انقلابی و شهید پرور استان قم، خانواده معظم شهیدان و یادگاران دفاع مقدس می‌رساند به منظور تدابیر پیشگیرانه برای کنترل شیوع کرونا و حفاظت از جان مردم عزیز، همچون دیگر مراسمات عمومی، یادواره سرداران و ۸۰ شهید منطقه باغ پنبه در روز سه شنبه ششم اسنفد لغو گردیده و زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

منطقه «باغ پنبه» از مناطق قدیمی قم است و با تقدیم شمار زیادی از شهدا و جانبازان، سابقه درخشانی در مبارزات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین فعالیت های مردمی ستادهای پشتیبانی جبهه در پرونده تاریخی خود دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8