شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ |۳ شعبان ۱۴۴۱ | Mar 28, 2020
دکتر ابرازه

حوزه/ دکتر ابرازه قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم ، آمار بیماران مشکوک به کرونا را در قم ۴۳۴ نفر اعلام کرد و گفت: حال عمومی بیشتر آن‌ها خوب است.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  دکتر ابرازه قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم امروز ،آمار بیماران مشکوک به کرونا را در قم ۴۳۴ نفر اعلام کرد و گفت: حال عمومی بیشتر آن‌ها خوب است.

ابرازه  افزود: پس از بیمارستان کامکار و فرقانی بیمارستان امام رضا هم از دیشب پذیرش بیماران مشکوک به کرونا را آغاز کرده است و در چند روز آینده بیمارستان علی بن ابیطالب سپاه قم هم به چرخه درمان افزوده می شود.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی قم، امید، رعایت دقیق بهداشت فردی، جلوگیری از هرنوع اجتماع غیرضروری و قرنطینه خانگی را بهترین راهکار برای مقابله با کرونا دانست.

 ابرازه در عین حال از ترخیص ۲۸ نفر بهبود یافته تا ساعت ۹ صبح امروز خبر داد، هم اکنون تمام ۵ هزار پرسنل درمان و پشتیبان استان در حال فعالیت برای مقابله با این بیماری در قم است.

دکتر جهانپور رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت لحظاتی پیش تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در قم را طی روز گذشته ۱۵ نفر اعلام کرد و گفت: همچنان بیشترین آمار مبتلایان در استان قم و گیلان هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =