سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 4, 2020
برقعی

حوزه/ 14 اثر جدید سید حمیدرضا برقعی، شاعر مطرح آیینی کشور توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می شود.

به گزارش  خبرگزاری حوزه، تازه‌ترین آثار سید حمیدرضا برقعی، شاعر مطرح آیینی کشور در قالب  مجموعه 14 جلدی شعر کودک  توسط انتشارات شهیدکاظمی به چاپ می‌رسد.

سیدحمیدرضا برقعی را همگان به شعرهای آیینی پراحساسش می شناسند و در این سالها او توانسته با شعرهای آیینی اش سبک جدیدی از شعرگویی و شعرخوانی را توأمان به جامعۀ ادبی کشور هدیه دهد. برقعی با اشعارش نمِ اشکی را که برآمده از محبت به آل الله است، بر چشمان مخاطب بزرگسال می‌نشاند.

سیدبرقعی از مخاطب کودک و نوجوان هم غافل نیست و در تازه‌ترین حرکت خود، مجموعه اشعاری که برای 14 معصوم سروده و برای مخاطب کودک مناسبند را به نشر شهید کاظمی سپرده است. اشعار کودکِ سید برقعی همان حال و هوایی را دارند که اشعار بزرگسالش دارند با همان عیاری شعرهای دیگر او که از همان احساس و معرفت برآمده اند با این تفاوت که زبان کودکانه دارند. معارفی که اگر در جانِ کودک نشینند امید می رود تا سالها همراه او باشند.

تازه‌ترین آثار سیدحمیدرضا برقعی شاعر مطرح آیینی کشور در قالب  مجموعه 14 جلدی شعر کودک   درقطع خشتی به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می شود.

نشر  شهید کاظمی افتخار دارد تا این کتابها را با تصویرسازی مناسب کودکان و طراحی زیبا در اختیار خانواده های علاقه مند قرار دهد.

چاپ و نشر کتاب های اهل بیت سلام الله علیهم افتخاری برای مجموعۀ نشرشهید کاظمی محسوب می شود. به این امید که مقبول آستان مقدس اهل بیت عصمت و طهارت باشد.

علاقه مندان جهت تهیه کتاب می توانند بعد از انتشار از طریق سایت رسمی انتشارات شهید کاظمی (nashreshahidkazemi.ir) کتابها را  تهیه  کنند.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8