سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
تصاویر/ دیدار اعضای شورای سیاست‌گذاری حوزه‌های علمیه خواهران با آیت‌الله العظمی نوری همدانی

حوزه/ حضرت آیت الله نوی همدانی در پیامی جنایات علیه مسلمانان هند را محکوم کرد ند و خواستار جلوگیری دولت هند از خشونت ها شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله نوی همدانی در پیامی جنایات علیه مسلمانان هند را محکوم کردند و خواستار جلوگیری دولت هند از خشونت ها شدند که  متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

این روزها خبرهای ناگواری از وضعیت مسلمانان مظلوم در کشور هند به گوش می‌رسد و موجب تاسف و تاثر می‌گردد. متاسفانه این جنایات اسفناک و دردآور در سکوت رسانه‌های بین‌المللی در حال انجام است و سران کشورهای اسلامی و سازمان‌های حقوق بشری فقط نظاره‌گر بودن این مصیبت را اختیارکردند.

بی‌شک مردم هند با آن همه سابقه و فرهنگ کهن خود، زندگی آرامی که در طول تاریخ با ادیان مختلف و مذاهب متعدد در کنار هم داشته‌اند را حفظ می‌کنند و اجازه نخواهند داد عده‌ای آتش تفرقه را در آن کشور ایجاد کنند و شعله‌ور سازند.

امیدواریم دولت هند هر چه سریع‌تر با تدبیر و در نظرگرفتن فرهنگ و سابقه کهن مردم خود در مبارزه با استکبار و استعمار این موضوع را خاتمه دهد و مسلمانان آن کشور همانند گذشته خود آزادانه در آنجا به زندگی و فعالیت خود ادامه دهند و ما هرگونه کشتار و تبعیض را محکوم می‌کنیم.

قم مقدسه

حسین نوری همدانی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =