یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
جنایت هندو ها

حوزه/ دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با انتشار بیانیه‌ای کشتار مسلمانان توسط هندوهای افراطی در هند را به شدت محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، در پی کشتار مسلمانان مظلوم و بی دفاع هند توسط هندوهای افراطی حجت الاسلام والمسلمین کاظم لطفیان، دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در محکومیت این اقدام خصمانه بیانیه‌ای صادر و منتشر کرد.

متن بیانیه حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ شکوهمند اسلام از آغاز تاکنون شاهد مجاهدت‌هایی است که آرمان‌ها و معارف ناب نبوی را به اقصی نقاط عالم عرضه داشته و تشنگان حقیقت را از کوثر اندیشه‌های نبوی سیراب نموده است. در این رهگذر دشمنان ناپاک اسلام، همواره به آزار و اذیت مسلمانان روی آورده و مزاحمت‌های پیاپی برای آنان طراحی نموده اند. در عصر حاضر نمونه جامع این نقشه شوم جنایت‌های غده سرطانی رژیم پلید صهیونیستی است که مظلومان فلسطینی را به جرم مسلمانی قتل عام و یا آواره کرده است. پشتیبانی و سکوت جهانخواران و بی توجهی دولت‌های اسلامی نیز ددمنشان را به سرکوب هر چه بیشتر مسلمانان تشویق نموده و هر روز شاهد ریختن خون مظلومانی هستیم که جرمشان فقط دوست داشتن خدا و عشق به رسول الله است.

جهان اسلام اکنون سوگوار قتل عام مسلمانان مظلوم و بی یاور هند است که زیر ستم بدخواهان، پرچم اسلام عزیز را برافراشته نگه داشته تا پای جان دفاع نموده اند. این جنایت هولناک قلب میلیاردها مسلمان و دل‌های آزادگان جهان را آزرده ساخته است.

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت این جنایت را که با چراغ سبز استکبار جهانی بخصوص رژیم جنایتکار صهیونیستی و سکوت دولت هند ده‌ها نفر را شهید و صدها نفر را زخمی کرده اند شدیدا محکوم و از مجامع بین المللی به ویژه سازمان کنفرانس اسلامی و نیز مسئولان کشور می‌خواهد در مقابل این جنایت فجیع که در سکوت ذلت بار دولت‌های منطقه و مجامع بین المللی رخ می‌دهد، موضع مناسب و اقدام کارآمد اتخاذ نمایند.

313/60

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =