یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ | Jan 17, 2021
ایثار

حوزه/ بسیج اساتید و اساتید بسیجی الگوی تمام عیار رویکرد جهادی در همه حوزه‌ها بالاخص مبارزه با کرونا است و از همگان می‌خواهد بیش از پیش با ایثار و فداکاری برای نجات دیگران و مراعات حال و سلامتی اطرافیان بکوشند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، ،  دکتر علی مرادزاده، رئیس مرکز نشر ارزش‌های ماندگارمدافعین سلامت در یادداشتی با عنوان "جهاد؛ ایثار و فداکاری راهبردی برای تمام فصول" رویکرد جهادی رامدل رفتاری بی نظیر انقلاب اسلامی دانست.

در متن این یادداشت آمده است:

در گذشته وقتی واژه جهاد بکار برده می‌شد حضور در میدان جنگ نظامی و دفاع مسلحانه به ذهن متبادر می‌گشت. گفتمان انقلاب اسلامی و منظومه فکری امامین انقلاب اسلامی تفسیری جامع و روزآمد از جهاد عرضه کرد و آن را به عرصه نظامات حکمرانی و سبک زندگی اجتماعی و عرصه‌های حیات سیاسی فرهنگی اجتماعی اقتصادی امنیتی بهداشتی خدمت رسانی محرومیت زدایی رسانه‌ای دیپلماسی و امثال آن‌ها سرایت داد.

 اکنون حتی در مواجهه با بلایای طبیعی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا به مدد روحیه جهادی و ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران و کادر درمانی و مسوولان و آحاد مردم تصویری شگفتی ساز ارائه شده است.

این رویکرد می‌تواند مدل رفتاری بی نظیر انقلاب اسلامی باشد که قابل ارائه به دنیای سکولار است.

بسیج اساتید و اساتید بسیجی الگوی تمام عیار رویکرد جهادی در همه حوزه‌ها بالاخص مبارزه با کرونا است و از همگان می‌خواهد بیش از پیش با ایثار و فداکاری برای نجات دیگران و مراعات حال و سلامتی اطرافیان بکوشند.

خبرگزاری دفاع مقدس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8