چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
دادگستری فارس

حوزه/ رئیس کل دادگستری فارس با اشاره به شعار محوری «جهش تولید»، صنعت را خاکریز اول جنگ اقتصادی با دشمن دانست و تصریح کرد: تجربه مبارزه با ویروس کرونا نشان داد با کار جهادی می توان جهش تولید را محقق کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، حجت الاسلام سید کاظم موسوی عصر دوشنبه به همراه معاونین قضایی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بازدید کرد.

در ابتدای این دیدار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس ضمن ارائه گزارشی از اقدامات این سازمان از نقش دادگستری استان به ویژه رئیس کل دادگستری استان در راه اندازی و حمایت از برخی واحدهای تولیدی تشکر و قدردانی کرد.

حمید رضا ایزدی همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه تولید مواد ضدعفونی، ماسک و سایر اقلام مورد نیاز مردم، اظهار داشت: در راستای جهش تولید این اقدامات بسیار موثر بوده و بر اساس فرامین مقام معظم رهبری برنامه های مختلفی تدارک دیده شده است و استان فارس از حیث عملکرد ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در زمره استان های برتر است.

وی همچنین با اشاره به اینکه 14 کارخانه برای تولید مواد ضدعفونی تغییر خط تولید داده اند، گفت: قبل از بحران کرونا شرکتی برای تولید این مواد نداشتیم و تلاش شد الکل مورد نیاز نیز از طُرق مختلف فراهم شود و این امر موجب افزایش قابل توجه تولیدات در این زمینه شده است. وی همچنین اظهار داشت: در زمینه تولید ماسک اقدامات موثری برای افزایش تولید داشته ایم.

در ادامه جلسه نیز حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس ضمن تبریک میلاد حضرت ولیعصر(عج)  و اعیاد شعبانیه توجه به دعا و استغاثه را ضروری و ظهور حضرت را کلید همه دردها و رنج ها دانست.

وی با اشاره به شعار محوری «جهش تولید»، سازمان «صمت» را خاکریز اول جنگ اقتصادی با دشمن دانست و تصریح کرد: تجربه مبارزه با ویروس کرونا نشان داد با کار جهادی می توان جهش تولید را محقق کرد.

رئیس کل دادگستری فارس از تلاش های سازمان صمت تشکر و قدردانی کرد و راه حل "جهش تولید" را کار جهادی و تلاش شبانه روزی دانست و گفت: دستگاه قضایی از مدیران خلاق و ریسک پذیر حمایت می کند.

رئیس شورای قضایی استان فارس استفاده از ظرفیت مجلس شورای اسلامی و همکاری نمایندگان جهت پیشبرد امور استان را ضروری خواند و گفت: ظرفیت ها و نهادهای زیادی در استان وجود دارد که شکوفایی آن می تواند جهش تولید را محقق کند.

وی، ورود بیشتر سازمان «صمت» جهت بازرسی و تعادل بازار را ضروری دانست و گفت: در همه زمینه ها  به ویژه در زمینه اقلام و مواد ضد عفونی و ماسک و دستکش نظارت لازم از سوی این سازمان ودانشگاه علوم پزشکی ضروری است تا سلامت مردم حفظ گردد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی ضمن اعلام حمایت همه جانبه دادگستری استان از فعالیت های مولد و مدیران فعال در زمینه تولید گفت:  با ایجاد ارزش افزوده در تولیدات استان می توانیم نگاه جدیدی به صادرات داشته باشیم.

وی همچنین اعلام کرد با انجام اقدامات فرهنگی باید فرهنگ کار و تلاش و فرهنگ صرفه جویی در جامعه نهادینه شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =