یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 7, 2020
اجتماع قلب ها

حوزه/ پویش «اجتماع قلب‌ها» با موضوع نیمه شعبان به مناسبت میلاد امام عصر (عج)، و با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مساجد و مراکز مذهبی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، پویش «اجتماع قلب‌ها» با موضوع نیمه شعبان به‌مناسبت میلاد امام عصر (عج)، و با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مساجد و مراکز مذهبی آغاز به کار کرد.

قرائت دعای فرج و دعای هفتم صحیفه سجادیه بصورت جمعی، همزمان در ساعت ۲۲ شب نیمه شعبان و پخش زنده اجرای دعا و نیایش از مساجد و بقاع متبرکه از رسانه ملی، استانی، بین‌المللی و رسانه‌های اجتماعی از فعالیت‌های این پویش خواهد بود.

براساس این گزارش، این بخش از پویش با دعوت از مساجد و مراکز فرهنگی مذهبی جهت فعال شدن برای اجرای برنامه در فضای مجازی تا انتهای ماه مبارک رمضان با توجه به شرایط قرنطینه خانگی برای مخاطبان خود ادامه خواهد داشت.

مخاطبان نیز می توانند با انتشار محتوای متنی، گرافیکی و ویدیویی در انواع رسانه‌های رسمی، اجتماعی، شهری و مجازی با ترویج هشتگ #اجتماع_قلب‌ها در این پویش شرکت کنند.

جمع آوری صدقات و نذورات مردم توسط کمیته امداد با نام اجتماع قلب‌ها در ایام نیمه شعبان از طریق شماره گیری *۸۸۷۷# به نیت تعجیل در ظهور حضرت ولیعصر (عج) از دیگر فعالیت‌های این پویش خواهد بود. این پویش همزمان در بیش از چهل کشور جهان به فعالیت خواهد پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =