پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
اعضای مسجد دیربورن ۵۰۰ ماسک بهداشتی به بیمارستان اهداء کردند

حوزه/ در حالی که شیوع ویروس کرونا، پزشکان را در خط مقدم مبارزه با بیماری قرار داده است، اعضای مسجد دبیربورن روز چهارشنبه ۵۰۰ قطعه ماسک تهیه شده را به پرسنل بیمارستانی اهدا کردند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از detroitnews، اعضای مسجد دیربورن در ایالت میشیگان آمریکا روز چهارشنبه برای کمک به پرسنل بیمارستان بیمانت برای معالجه تعداد زیاد بیماران مبتلا به ویروس کرونا، روز چهارشنبه ۵۰۰ ماسک پزشکی به این مرکز پزشکی اهداء کردند.

 انجمن مسلمانان آمریکا طی پیامی که در صفحه فیس بوک منتشر کرده بودند، ضمن اعلام این خبر نوشتند: اهدای قطعات ماسک تنها تشکر کوچکی در مقایسه با سخت کوشی متخصصان پزشکی است که روزانه در سنگر مبارزه با این ویروس قرار دارند.

 در ویدئویی که هنگام تحویل جعبه های بزرگ ماسک فیلمبرداری شده است ، دکتر دیو پیترز ، رئیس ستاد بیمارستانی گفت که وی از «کمک های سخاوتمندانه» استقبال می کند و تعهد داد که کارکنان بیمارستان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از شهروندان به خوبی مراقبت کنند.

وی گفت: من از طرف خودم و کادر پزشکی از شما سپاسگذارم و به شما قول می دهم که ما سعی خواهیم کرد بهترین مراقبت های پزشکی را در اختیار شما قرار دهیم.

از زمانی که پاندمی ویروس کرونا در ماه گذشته به ایالت میشیگان رسیده است، بیمارستان ها در جنوب شرقی میشیگان در میان نگرانی از کمبود به دنبال تهیه وسایل و تجهیزات محافظت شخصی برای کارکنان هستند.

 آسوشیتدپرس این هفته گزارش داد که در سطح ملی، میزان ذخیره ملی آمریکا دستگاه   های تنفسی ، ماسک های جراحی ، ماسک صورت ، لباس و سایر لوازم پزشکی مورد نیاز برای محافظت از کارکنان بیمارستانی رو به پایان است. در همین راستا نیز برخی گروه ها و سازمان ها از جمله زنان برای تهیه، خریداری و توزیع ماسک و دستکش های بهداشتی به بیمارستان ها پیش قدم شده اند و جامعه مسلمانان نیز از این حرکت عقب نمانده اند.

 افشان صدیقی از دهکده لاتروپ اخیراً ابتکار عملی برای جمع آوری ماسک آغاز کرده است و موفق شده ۳۰۰ قطعه ماسک به بیمارستان شهر تحویل دهد.

صدیقی گفت: این بخش کوچکی است اما حداقل سعی داریم کمک کنیم.

مقامات گفتند که مشارکت ها در این منطقه مسلمان نشین قابل توجه بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =