پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ | Oct 1, 2020
کد خبر: 900515
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
قدس

حوزه/ ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس آذربایجان شرقی با ۴۷ برنامه سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و هنری به استقبال آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال می رود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تبریز، ستاد بزرگداشت روز جهانی قدس، ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)، سالروز آزادسازی خرمشهر و  قیام خونین شهدای ۱۵ خرداد آذربایجان شرقی با ۴۷ برنامه سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و هنری به استقبال آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال می رود.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جلسه ستاد، با بیان اینکه امسال احتمالا راهپیمایی روز قدس را طبق روال همه ساله نداشته باشیم، گفت: فرمان امام راحل در نامگذاری روز جهانی قدس در سطح جهان فراگیر شده است و  این روز هیچگاه نباید فراموش شود.

امام جمعه تبریز با بیان این که آزادی قدس را از آرزوهای دیرینه نظام اسلامی می دانیم و این وعده تحقق خواهد یافت و براساس بیانات رهبر انقلاب پیش بینی معظم له تا ۲۵ سال آینده اسرائیل از بین خواهد رفت، افزود: به حول و قوه الهی مردم مظلوم فلسطین از سلطه و جنایت رژیم صهیونیستی آزاد خواهند شد.

در این جلسه مقرر شد، مردم استکبارستیز تبریز در قالب رژه خودرویی و برنامه های فرهنگی هنری انزجار خود را از رژیم اشغالگر و کودک کش اسرائیل در خیابان های این شهر به نمایش خواهند گذاشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8