یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ |۲۲ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Nov 28, 2021
سید محمود علوی

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین علوی گفت: آزادگران قدس امروز به کربلا رسیده اند و تا آزادی قدس شریف یک گام دیگر بیشتر باقی نمانده است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی، با اشاره به فرارسیدن روز جهانی قدس در برنامه رادیو اقتصاد، اظهار داشت: امسال روز قدس در آستانه روز آزادی خرمشهر قرار گرفته است و این تقارن را باید به فال نیک گرفت چون یک تقارن معناداری است.

وزیر اطلاعات گفت: آزادی خرمشهر در قالب عملیات طریق القدس انجام شد و امام راحل فرمود راه قدس از کربلا می گذرد.

وی افزود: آن روزها رسیدن به کربلا یک آرزوی بود که انسان های سطحی نگر آن را دست نیافتنی می دانستند اما امروز همه شاهد هستند که رهروان خمینی بزرگ در کربلا حضور دارند و خواب را از سرکرده استکبار جهانی یعنی آمریکای جنایتکار گرفته اند و او را طی یک مصوبه قانونی مجلس عراق ملزم به خروج از خاک این کشور کرده اند.

حجت الاسلام و المسلمین علوی اظهارداشت: آزادگران قدس امروز به کربلا رسیده اند تا آزادی قدس شریف یک گام دیگر بیشتر باقی نمانده است.

وی ادامه داد: روزی که امام خمینی (ره) جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز قدس نام نهاد و راهپیمایی روز قدس در ایران اسلامی شروع شد تنها این راهپیمایی در جمهوری اسلامی انجام می شد اما امروز روز قدس به یک واقعه جهانی تبدیل شده و تمامی ملت های مسلمان، آزاده و حتی غیر مسلمان روز قدس را گرامی می دارند.

وزیر اطلاعات گفت: اگرچه امسال مردم به دلیل مسئله شیوع کرونا تنها برای اعلام حمایت از قدس نتوانسته اند در یک محل و مسیر گرد هم آیند اما دل ها و روح های پرخروشی که آرمان و آزادی قدس را دارند همه با هم فریاد آزادی قدس را سر می دهند و این روز را گرامی می دارند.

وی افزود: همان طوری که مقام معظم رهبری رهبر حکیم انقلاب فرمود قدس آزاد خواهد شد و رژیم اشتغالگر قدس ۲۵ سال دیگر را به خود نخواهد دید.

حجت الاسلام و المسلمین علوی در ادامه یادآورشد: ملت مسلمان ایران و رهروان امام راحل با هدایت های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب راه قدس را پویا و بالنده نگه خواهند داشت و آرمان قدس را تا تحقق آزادی قدس به یاری خدا دنبال خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8