دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری

حوزه/ نماینده رهبر انقلاب در سوریه گفت: امام خمینی به ما آموخت که ایمان مردم به خدا می‌تواند همینه آمریکا را نابود کند و همگان دیدیم چه طور نفتکش های ایرانی بینی آمریکا و تحریم‌های آن را به خاک مالید واین عزت به برکت انقلاب امام خمینی است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری نماینده ولی فقیه در سوریه در خطبه‌های نمازجمعه این هفته حرم حضرت زینب (س)، با اشاره به بازگشایی درب های حرم مطهر آن حضرت گفت: شکر گذار خدای متعال هستیم که بر ما منت نهاد و درب های حرم حضرت زینب س پس از حدود سه ماه بر زوار آن حضرت باز گردید.

حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی با اشاره به سالروز تخریب قبور ائمه بقیع توسط وهابیون، ابراز داشت: تکفیری ها از اسلام واقعی بهره ای نبردند و امروز به خوبی شاهد هستیم گروه های تکفیری تروریستی توسط دشمنان اسلام حمایت می شوند تا چهره اسلام را خشن و وحشی نشان دهند.

وی ادامه داد: وهابیت یک پروژه استعماری، استکباری و شیطانی برای ضربه زدن به وحدت اسلامی و تشویه چهره دین اسلام در اذهان جامعه بشری است.

نماینده ولی فقیه در سوریه دفاع از مقدسات مسلمانان را دفاع از هویت دینی عنوان کرد و افزود: قدس، بقیع، دمشق، کربلا و نجف نماد این هویت دینی است لذا وظیفه همه ماست که از این اماکن مقدس دفاع و پاسداری کنیم.

وی ادامه داد: اگر محور مقاومت در زمان تخریب قبور ائمه بقیع وجود داشت، دشمنان اسلام جرات نزدیک شدن به بقیع را نداشتند چه برسد این قبور مطهر را خراب کنند و امروز شاهد هستیم با فداکاری های رزمندگان محور مقاومت از جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همانند فاجعه تخریب قبور ائمه بقیع یکبار دیگر برای حرم های مطهر اهل بیت واقع نشد.

حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی با اشاره به در پیش بودن سالگرد ارتحال امام خمینی، شخصیت ایشان را بسیار عظیم عنوان کرد و تاکید کرد: امام خمینی اسلام ناب را احیا کرد و مقابل مستکبران ایستاد.

وی ادامه داد: امام خمینی به ما آموخت که ایمان مردم به خدا می تواند همینه آمریکا را نابود کند و همگان دیدیم چه طور نفتکش های ایرانی بینی آمریکا و تحریم های آن را به خاک مالید واین عزت به برکت انقلاب امام خمینی است.

نماینده ولی فقیه در سوریه در پایان سخنان خود تاکید کرد که قدرت منطقه ای ایران اسلامی و محور مقاومت به حول و قوه الهی روزبه روز بیشتر خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8