پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ |۲۶ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 5, 2021
حجت الاسلام صفر قربان پور

حوزه/ حجت‌الاسلام قربان پور گفت: ورود نفتکش های غول پیکر ایران به آب های ونزوئلا نشان از عزتمندی و اقتدار جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از استان مرکزی، حجت‌الاسلام صفر قربانپور، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه ورود نفتکش های ایرانی به ونزوئلا قدرت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ استکبار جهانی کشید، عنوان کرد: جمهوری اسلامی قاطعانه به هر رفتار آمریکا علیه ایران پاسخ می‌دهد.

وی با اشاره به نامگذاری سال۱۳۹۹ به نام جهش تولید و صدور بنزین ایران به ونزوئلا اظهار داشت: اقدام جمهوری اسلامی ایران در رساندن پنجمین نفتکش‌ و ایجاد پالایشگاه در کشور ونزوئلا یک اقدام کاملا دوطرفه و قانونی است و هیچ تعارضی با قوانین بین‌المللی نداشته است.

حجت‌الاسلام قربان پور ادامه داد: صدور نفت و مواد نفتی جمهوری اسلامی در حالی شکل می گیرد که آمریکا تمام تلاش خود را به‌کار گرفته تا مانع صدور نفت و تولیدات ایران به کشورها شود، اما ایران با این اقدام‌ به آمریکا نشان داد اگر بخواهد اقدامی در جهت جلوگیری از صادرات ایران انجام دهد مطمئنا ایران هم اقدام متقابل را انجام خواهد داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: ورود نفتکش غول پیکر ایران به آب های ونزوئلا نشان از عزتمندی و اقتدار جمهوری اسلامی است و این اقدام باید توسعه پیدا کند و با کشورهایی که مورد تحریم ظالمانه آمریکا هستند و در برخی از تحریم‌ها با ما مشترک هستند، تعاملات اقتصادی با جدیت صورت گیرد.

وی در پایان سخنان خود و با اشاره به بیان تاریخی امام راحل که فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند خاطرنشان کرد: آمریکا بارها و بارها قدرت ایران اسلامی و اقدامات مقتدرانه ما را تجربه کرده و به یقین رسیده است که رفتار ناشیانه علیه ایران در همه عرصه ها پاسخ کوبنده ای را دریافت خواهد کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8