شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ | Jul 11, 2020
حجت الاسلام و المسلمین صالح

حوزه / مدیر جامعه الصمطفی العالمیه مشهد، با اشاره به حضور ۲۵۰ مبلغ این نهاد در فضای مجازی، در ماه رمضان، گفت: علی رغم مشکلاتی که به خاطر کرونا در عرصه تبلیغ بین الملل ایجاد شد، مبلغان جامعه الصمطفی با استفاده از ظرفیت مجازی پرچم تبلیغ دین را برافراشته نگاه داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از مشهد، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا صالح، شامگاه سه‌شنبه ۱۳ خردادماه، در گردهمایی مبلغان مجازی و رسانه‌ای جامعه المصطفی شعبه مشهد، با اشاره سالگرد رحلت امام خمینی(ره)، گفت: امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی را احیا کرد؛ ایشان با تدبیر و درایتی که داشتند در مقابل آمریکایی ها جهان خوار ایستادگی کردند.

وی  با اشاره به اینکه رهبر معطم انقلاب اسلامی تربیت یافته حوزه های علمیه است، افزود: امروز باید خروجی حوزه های علمیه، حوزویان شجاع و آگاه به زمان باشد که کلام دین را به مردم عرضه کنند و در مقابل دشمنان اسلام با شجاعت تمام ایستادگی کنند؛ همان طور که رهبر انقلاب در مقابل سیاست های غلط آمریکا با تمام شجاعت ایستادگی می کنند و مواضع خود را نسبت به سیاست های غلط آمریکا بیان می کنند.

حجت الاسلام و المسلمین صالح با بیان اینکه امام خمینی(ره) راه آزادی و سعادت ملت ها را آزادی حقیقی و استقلال آنها می دانستند، تصریح کرد: امروز امام خامنه ای تنها شخصی است که توانسته با تمام قدرت در مقابل ظلم آشکار آمریکا ایستادگی کند.

وی در ادامه به ویژگی های مبلغ دینی اشاره کرد و افزود: وظیفه مبلغ تنها بیان احکام و نماز و روزه نیست، بلکه براساس قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) باید در کنار بیان و اجرای احکام اسلامی، عدالت و ظلم ستیزی را به مردم یادآوری کند.

مدیر جامعه الصمطفی العالمیه مشهد، با اشاره به حضور ۲۵۰ مبلغ این نهاد در فضای مجازی، در ماه رمضان، گفت: علی رغم مشکلاتی که به خاطر کرونا در عرصه تبلیغ   بین الملل ایجاد شد، مبلغان جامعه الصمطفی با استفاده از ظرفیت مجازی پرچم تبلیغ دین را برافراشته نگاه داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین صالح با اشاره به اینکه سابقه تبلیغ مجازی تعلق به امروز ندارد، افزود: در گذشته نیز پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار (ع) به صورت غیر حضوری، نامه پیام خود را به مردم ابلاغ می کردند .

 در پایان این مراسم از مبلغان فعال فضای مجازی که در ماه مبارک رمضان در عرصه بین الملل به تبلیغ معارف در فضای مجازی پرداختند، تقدیر شد.

انتهای پیام

  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8