پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 13, 2020
فراخوان تشکیل پرونده تبلیغی

حوزه/ مدیر مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعةالزهرا با اشاره به حضور ۸۰۰۰ بانوی طلبه در مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعةالزهرا(س) از فراخوان تشکیل پرونده تبلیغی ویژه طلاب مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعةالزهرا(س) با همکاری اداره امور مبلغان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، صدیقه حاجی‌پور اعلام کرد: در راستای توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و تحقق منویات آن حضرت، مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری با همکاری اداره امور مبلغان، فراخوان تشکیل پرونده تبلیغی ویژه طلاب این مرکز را برگزار می‌نماید.

مدیر مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعه الزهرا علیهاالسلام عنوان کرد: حضور ۸۰۰۰ بانوی طلبه در مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری و گستردگی ایشان در سراسر ایران و نیز سایر کشورهای جهان، ظرفیت منحصر به فرد جامعه‌الزهرا علیهاالسلام است که استفاده مطلوب از آن، همکاری بخش‌های مختلف مجموعه را می‌طلبد.

حاجی پور تصریح کرد: بر این اساس این مرکز با همکاری اداره امور مبلغان، فراخوان «تشکیل پرونده تبلیغی» ویژه طلاب مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری را برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: طلابی که حداقل ۱۰۰ واحد درسی را گذرانده‌اند، در صورت گذراندن مهارت‌های تبلیغی شمیم، تسلط بر روخوانی و روانخوانی، آشنایی با احکام مبتلابه و سایر شرایط، امکان تشکیل پرونده تبلیغی و فعالیت در این عرصه را خواهند داشت.

مدیر مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعه الزهرا علیهاالسلام یادآور شد: طلاب می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط تشکیل پرونده با شماره ۰۲۵۳۲۱۱۲۱۰۷ تماس حاصل کنند.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8