پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ | Sep 24, 2020
علوی گرگانی

حوزه/ حرکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که حرکت مقاومت است بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است و نباید گذاشت این حرکت به مرور زمان کهنه شود بلکه باید سال به سال با قوت و قدرت بیشتر به سمت اهداف والای نظام اسلامی حرکت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله علوی گرگانی امروز در دیدار مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که در دفتر معظم له در قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت ولایت و شناساندن این امر مهم به جامعه اسلامی گفتند: آیه شریفه تبلیغ یَا أَیُّهَا الرَّسُولُ بَلِّغْ مَا أُنْزِلَ إِلَیْکَ مِنْ رَبِّکَ ۖ وَإِنْ لَمْ تَفْعَلْ فَمَا بَلَّغْتَ رِسَالَتَهُ ۚ وَاللَّهُ یَعْصِمُکَ مِنَ النَّاسِ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الْکَافِرِینَ﴾(سورهٔ مائده-آیهٔ ۶۷) درباره ولایت است که همه ما باید به آن ملتزم باشیم.

ایشان با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید مروج امر ولایت باشد افزودند: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید با قدرت و قوت در راه ترویج ولایت قدم بردارد.

معظم له خاطر نشان ساختند: متاسفانه برای برخی از مردم هنوز مفهوم ولایت مشخص نشده است و متوجه نیستند که همه امورات وابسته به ولایت است و اگر کسی ولایت نداشته باشد سایر عبادات او نیز مقبول واقع نخواهد شد.

حضرت آیت الله علوی گرگانی در توصیه ای به مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کردند: حرکت شما که حرکت مقاومت است بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است و نباید بگذارید که این حرکت شما به مرور زمان کهنه شود بلکه باید سال به سال با قوت و قدرت بیشتر به سمت اهداف والای نظام اسلامی حرکت کنید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8