جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ | Nov 27, 2020
دفاع مقدس

فرمانده پایگاه‌های بسیج جامعةالزهرا علیهاالسلام بر بازخوانی ترویج فرهنگ دفاع مقدس و روحیه جهاد وشهادت والگو پذیری از مقام شهدا تأکید کرد.

به گزارش  خبرگزاری حوزه، زهرا احسانی ، با اشاره به اهمیت غنی سازی کتابخانه تخصصی بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام عنوان کرد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم بیش از ۷۰ جلد کتاب به بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام اهدا کرد.

فرمانده پایگاه‌های بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی به موضوع دفاع مقدس و ارزش های آن اهمیت زیادی می دهند تا جایی که بیش از ۱۵۰ هزار کلمه درباره دفاع مقدس سخن گفته اند که اهمیت این موضوع را می توان از پیام های هر ساله ایشان در ابتدای هفته دفاع مقدس احساس کرد.

احسانی یادآور شد: رهبر فرزانه انقلاب مدظله العالی در هر فرصتی درباره اهمیت دفاع مقدس و شهدا صحبت می کنند. نگاهی به بیانات مختلف رهبر انقلاب در محافل گوناگون از سال ۶۸ به بعد زمانی که ایشان سکان رهبری انقلاب و فرماندهی کل قوا را پذیرفتند، نشان می دهد طی این ۳۰ سال یکی از موضوعات مورد توجه رهبر انقلاب، دفاع مقدس و سیره شهدا است که در این میان البته فراموش نشدن آن توسط جوانان و الگو پذیری از شهدا از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است.

وی تصریح کرد: بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام ضمن قدردانی از بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم در جهت تعامل هدفمند بر بازخوانی ترویج فرهنگ دفاع مقدس و روحیه جهاد وشهادت والگو پذیری از مقام شهدا تأکید دارد.

فرمانده پایگاه‌های بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۳۰۰ جلد کتاب در حوزه دفاع مقدس، شهدا و بسیج در کتابخانه وجود دارد، یادآور شد: طلاب بسیجی جامعه الزهرا علیهاالسلام می‌توانند به صورت حضوری و یا امانی از کتابخانه تخصصی بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام استفاده کنند.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8