دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 14, 2021
حسینیه مجازی

حوزه/ مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام و یاران با وفای آن حضرت، به صورت مجازی در دهه اول محرم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سیده ربابه داودالموسوی عنوان کرد: حسینیه مجازی شهدای گمنام جامعه الزهرا علیهاالسلام به همت اداره کل امور فرهنگی معاونت فرهنگی تبلیغی در ایام دهه اول محرم الحرام راه اندازی شد.

مدیر کل امور فرهنگی جامعه الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: امسال با توجه به شرایط جامعه، مراسم عزاداری حضرت سید الشهداء علیه‌السلام در حسینیه مجازی شهدای گمنام جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

داودالموسوی تصریح کرد: ترویج و نشر فرهنگ حیات‌بخش و پرافتخار عاشورا که منادی احیای امر به معروف و نهی از منکر و حفظ ارزش‌های اسلامی است، وظیفه همه شیعیان محسوب می‌شود.

وی افزود: نقش برپایی خیمه عزای حسینی علیه‌السلام در اشاعه و ترویج فرهنگ عاشورایی و بزرگداشت شعائر دینی و مذهبی به عنوان یک حرکت سازنده و بی بدیل به شمار می‌رود و با توجه به لزوم و اهمیت برپایی عزاداری محرم و صفر که تحت هیچ شرایطی تعطیل بردار نیست، مراسم عزاداری محرم امسال با عنوان «حسینیه مجازی شهدای گمنام جامعه الزهرا علیهاالسلام» به صورت زنده در مزار شهدای گمنام جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار خواهد شد.

مدیر کل امور فرهنگی جامعه الزهرا علیهاالسلام بیان داشت: این مراسم از روز شنبه تا پنجشنبه یکم تا ۶ شهریور از ساعت ۱۱ تا ۱۲ با سخنرانی خانم دکتر فخرروحانی، استاد جامعه الزهرا علیهاالسلام و مداحی کربلایی سیدعلی حسینی برگزار می‌شود.

داودالموسوی یادآور شد: این مراسم به صورت زنده در آپارات و سایت جامعه الزهرا علیهاالسلام به نشانی https://www.aparat.com/jz.alzahra/live قابل مشاهده است.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8