چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 20, 2021
برنامه

حوزه/ یازدهمین قسمت برنامه «ما ایرانی‌ها» پنج شنبه۲۰ شهریور ماه ساعت ۲۲ میزبان مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، یازدهمین قسمت از برنامه ترکیبی “ما ایرانی ها” که پنجشنبه ها ساعت۲۲ از شبکه پنج سیما پخش می شود، علی سلیمانی میزبان علیرضا طاهری مدیرعامل مدیر عامل موسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی ( سرای احسان ) است که اقدام به راه اندازی مرکزی برای نگهداری شبانه روزی و رایگان  بیماران روانی مزمن بی‌سرپرست، بدسرپرست و بی‌بضاعت کرده است.
مدیرعامل این موسسه نیکوکاری در برنامه این هفته “ما ایرانی ها” از تلاشهای خود برای  کمک های بشر دوستانه ، رفع محرومیت زدایی در مناطق محروم ، راه اندازی سرای احسان به جهت نگهداری بیماران روانی مزمن با هدف درمان و تحقیقات صحبت خواهد کرد.
برنامه «ما ایرانی ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۲ و تکرار آن جمعه ساعت ۱۹ پخش می شود و در مورد اقدامات خیرین و دلایل اقدام آنها صحبت میشود. “ما ایرانی ها” سعی دارد تا نمای جدیدی از نیات و قلب های مردمی که به هر شکلی برای بهتر شدن زندگی هموطنان خود تلاش میکنند، را نشان دهد.
مخاطبان برنامه "ما ایرانی ها " می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۱۰  با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8