سه‌شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ | Nov 24, 2020
تصاویر / آزمون دانشگاه معارف اسلامی

حوزه/ هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال۱۳۹۹ تا ۴مهر ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد:به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال۱۳۹۹ می‌رساند که  با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ و مراجعات انبوه متقاضیان برای مشاهده کارنامه، تعدادی از متقاضیان به دلیل بار شدید مراجعات به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور موفق به ثبت نام در آزمون مذکور نشدند. لذا به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای این دسته از متقاضیان، ترتیبی اتخاذ گردیده است که از تاریخ ۹۹/۰۷/۰۱ لغایت ۹۹/۰۷/۰۴  بتوانند با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام نمایند.

لذا همه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های مورخ ۹۹/۰۶/۱۹ و ۹۹/۰۶/۲۵ و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

آن دسته از متقاضیان دارای سهمیه ایثارگر که در بازه زمانی فوق، سهمیه آنان برای ثبت نام در این آزمون مورد تایید قرار نگرفت در صورتی که با مراجعه و پیگیری موضوع سهمیه خود از اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران حل نموده اند می توانند در مهلت زمانی جدید (۱/۰۷/۹۹ تا ۹۹/۰۷/۰۴) با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

 
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

  • مهدیه گشتی IR ۱۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
    0 0
    با سلام لطفا بفرمایید با توجه به تمدید ثبت نام آموزش و پرورش آیا مهلت اتمام تحصیل نیز تغییر یافته است ؟ لطفا در این مورد نیز تجدید نظر بشود متشکرم
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8