جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 18, 2021
طلاب جهادی در بیمارستان ها

حوزه/ مسئول کمیته اعزام به بیمارستان های ستاد حوزوی بحران و حوادث غیرمترقبه از فعالیت بیش از یکصد طلبه و روحانی جهادی در بیمارستان های قم در موج سوم شیوع کرونا خبر داد.

حجت الاسلام حسنعلی خوئینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: علاوه بر این عزیزان که با روحیه بسیجی و جهادی مشغول کمک به کادر درمان استان در امر مقابله با کرونا هستند، تاکنون حدود ۲۰۰ تن دیگر از طلاب و روحانیون جهادی برای حضور در بیمارستان ها و انجام خدمت، اعلام آمادگی کرده اند.

وی افزود: بنابر صلاح و تشخیص مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان، با مدیریت مناسب این عزیزان نیز به مرور زمان می توانند در بیمارستان های استان که درگیر با بحث کرونا هستند مستقر شوند.

مسئول گروه تبلیغی – جهادی رشد همچنین با اشاره به سازماندهی گروه های جهادی داوطلب در این زمینه و البته اعلام آمادگی برخی از طلاب خارج از گروه های جهادی به این منظور گفت: هم اکنون بیش از یکصد نفر از طلاب و روحانیون جهادی در بیمارستان فرقانی مشغول به خدمت رسانی هستند و در حال برنامه ریزی برای اعزام ۲۰۰ نفر دیگر نیز جهت استقرار و فعالیت در بیمارستان های شهید بهشتی و کامکار شهر مقدس قم هستیم.

وی با اشاره به این که حدود یک سوم از این افراد را طلاب خواهر بسیجی تشکیل می دهند، بیان داشت: طلاب جهادگر و مخلص همچون گذشته آماده فداکاری و ایثار در امر مقابله با موج سوم شیوع کرونا هستند و با مدیریت و نظارت کمیته اعزام به بیمارستان های ستاد حوزوی بحران تا پایان مساله کرونا و بازگشت به شرایط عادی، آماده ایثار و جان فشانی می باشند.

۳۱۳/۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

نظرات

 • بنده خدا IR ۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
  0 1
  آخه این چه عکسیه‌. مخاطبین فکر میکنن طلاب میرن گل میدن به مریض ها و کادر درمان و میان بیرون. عرضه ندارید کار کنید، حداقل کار رو خراب نکنید.
  • فاطمه سادات IR ۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
   0 0
   مگه گل دادن کار بدیه؟ طلبه ها بارها گفتن که در کار درمانی - که تخصصیه- دخالت ندارند و ببه عنوان همراه بیمار حضور پیدا میکنن و بهشون روحیه میدن... گل هم میدن. ایراد کار کجاست؟
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8