یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 20, 2021
تفاهم جامعه الزهرا و کمیته امداد

حوزه/ تفاهم نامه همکاری مشترک میان جامعةالزهرا علیهاالسلام و کمیته امداد امام خمینی(ره) منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، تفاهم نامه همکاری مشترک میان جامعه الزهرا علیهاالسلام و کمیته امداد امام خمینی(ره) عصر روز گذشته بین طرفین امضا شد.   

این تفاهم نامه در راستای گسترش فعالیت‌های قرآنی، ترویج گفتمان دینی، مصون سازی خانواده ها در برابر تهاجم فرهنگی و فراهم کردن زمینه پویایی و بصیرت افزایی خانواده‌های مورد حمایت و توسعه برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و تربیتی و در نهایت بهره مندی از ظرفیت های دو مجموعه تدوین شده است.

این تفاهم نامه فی ما بین کمیته امداد امام خمینی(ره) به نمایندگی جناب آقای سید مرتضی بختیاری، رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)  و حوزه علمیه خواهران جامعه الزهرا علیهاالسلام به نمایندگی حجت الاسلام و المسلمین سید محمود مدنی مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام منعقد شد.

بر اساس این تفاهم نامه، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن برزو، معاون فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام و حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان نمایندگان تام الاختیار طرفین معرفی شدند.

به موجب انعقاد این تفاهم نامه، کارگروهی مرکب از نمایندگان طرفین تشکیل شده و طرح‌ها، برنامه‌ها و اقدامات لازم را برای اجرای مفاد تفاهم‌نامه ارزیابی و به مرحله اجرا خواهند گذاشت.

این تفاهم نامه که به مدت سه سال معتبر است، در ۱۰ ماده تدوین و تصویب شده است که در صورت تمایل و تداوم فعالیت مشترک هر یک از طرفین، تمدید خواهد شد.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8