دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ |۱۲ صفر ۱۴۴۳ | Sep 20, 2021
حجت الاسلام سبحانی نیا

حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین از پاسخگویی به ۲۰ هزار سؤال دانش آموزان در موضوعات مختلف از سوی کارشناسان حوزه علمیه قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی نیا، در جلسه کمیته همکاری های اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین که با حضور نماینده ولی فقیه قزوین و در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، به اهمیت همکاری این دو نهاد پرداخت و گفت: باید از همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش نهایت بهره را برده و بدانیم که تقویت بنیان های اعتقادی جوانان مستلزم توسعه همکاری حوزه علمیه و آموزش وپرورش است.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا خاطرنشان کرد: در جهان امروز که شبکه های مجازی گسترش پیدا کرده است، اهمیت ارتباط حوزه های علمیه و آموزش و پرورش دوچندان شده است.

وی ادامه داد: حوزه های علمیه در گسترش مبانی دینی بسیار تأثیرگذار هستند و لازم است در این زمینه همکاری بین این دو نهاد بیش از پیش افزایش یابد.

مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: همکاری و تعامل این دو نهاد گام های مؤثر و مطلوبی در تعلیم و تربیت اسلامی در بستر آموزش و پرورش و بهره گیری از ظرفیت علمی و فکری روحانیون حوزوی می باشد.

مدیر حوزه علمیه قزوین تصریح کرد: در سال جاری تمام تلاش ما این است که مدارس آموزش و پرورش با حوزه های علمیه و مبلغین و ائمه جماعات همکاری بیشتری داشته باشند و برنامه های فرهنگی و تربیتی مبلغان و ائمه جماعت در مدارس پررنگ تر شود.

وی بر توجه جدی مسئولین آموزش و پرورش استان قزوین به مدارس امین تأکید کرد و نیز خواستار بهره گیری از طلاب واجدالشرایط و توانمند به عنوان خرید خدمت در آموزش و پرورش شد.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا از پاسخگویی به ۲۰ هزار سؤال دانش آموزان در موضوعات مختلف و گفت: از سوی دفتر پاسخگویی به سؤالات دینی حوزه علمیه قزوین در موضوعات مختلف و توسط کارشناسان به ۲۰ هزار پرسش دانش آموزان به خوبی پاسخ داده شد و این آمادگی را خواهیم داشت که با همکاری آموزش و پرورش  و در کلیپ های کوتاه پاسخ گفته و در فضای مجازی در اختیار دانش آموزان قرار دهیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8