جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Dec 4, 2020
کودکان اربعین

حوزه/ مسابقه و پویش کودکان اربعین با هدف شبیه‌سازی راهپیمایی اربعین و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی با اعلام اسامی برگزیدگان از میان بیش از ۱۷۵ هزار شرکت‌کننده به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) با همکاری موسسه «مهاد» مسابقه کودکان اربعین را در قالب یک بازی خاطره‌انگیز در مسیر پیاده روی اربعین برگزار کرد.

همچنین علاوه بر انتشار این بازی پویش «موکب‌ کودکان ‌اربعین» با یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی راه اندازی شد که در این پویش کودکان با شبیه‌سازی یک موکب اربعینی که مزین به عکسی از حاج قاسم سلیمانی است در فضای خانه‌شان و ارسال عکس و فیلم آن، در این پویش شرکت کردند.

گفتنی است: به کاربران این‌ بازی و پویش موکب کودکان اربعین از طرف حرم امام حسین علیه السلام، حرم ‌امام رضا علیه السلام و حرم حضرت معصومه سلام الله علیها جوایز ویژه‌ای به بهترین عکس‌ها از این موکب‌های کودکانه اهداء ‌شد.

در حالی که با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌های ناشی از آن، امسال رویداد بزرگ پیاده روی اربعین برای  مردم ایران ممکن نشد، این بازی و پویش حال و هوای سفر معنوی و خاطره‌انگیز پیاده‌روی اربعین را برای کودکان‌تان زنده کرد.

لازم به ذکر است بازی کودکان اربعین بیش از ۲۲ هزار نصب فعال داشته و بیش از ۱۴۰ هزار نفر هم در پویش موکب کودکان اربعین در بخش لبیک یا حسین شرکت کرده اند.

همچنین تعداد ۱۳ هزار و پانصد نفر هم در بخش ارسال عکس و مسابقه شرکت کرده اند و در مجموع به ۲۱۶ نفر از برگزیدگان هدایایی از قبیل کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی، نگین حرم امام حسین علیه السلام و فیش غذای تبرکی حرم امام رضا علیه السلام اهدا شد.

خاطرنشان می شود: اسامی برگزیدگان در کانال رواق کودک حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها در فضای مجازی به نشانی haramqom_koodak@ منتشر شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8