جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ | Dec 4, 2020
حجت الاسلام حسینی نژاد

حوزه/ حرکت مکرون، رئیس جمهور فرانسه باج دهی به لابی صهیونیزم برای ماندن و حمایت است. باج می دهند تا لابی صهیونیزم از آنها حمایت کند و در عین حال بتوانند مشکلات داخلی خود را از بین ببرند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به توهین، مکرون رئیس جمهوری فرانسه به پیامبر اسلام(ص)،‌گفت: این طبیعت و روش تمدن غرب و اروپا در قبال ارزش های دینی و اسلامی است. اینها چند هدف را با این کار دنبال می کنند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه افزود: اولین هدف این است که می خواهند به مردم جهان بگویند که ما در جامعه و تمدن خود هیچ مشکلی نداریم و اگر مشکلی است چیز جزئی است.

وی بیان داشت: هدف بعدی شان، این است که ذهن ها را به خارج از اتفاقاتی که در کشورشان ایجاد می شود، ارتباط بدهند و به نوعی حواس و ذهن را از حوادث داخلی کشور خودشان پرت کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد گفت: مسئله بعدی که از اهداف شان به شمار می رود، این است که با این توهین می خواهند به مردم بگویند تمدن غرب و اروپا مصلح و پلیس بین الملل و آزادی خواه است و اینها هستند که خط مشی ها را تعیین می کنند و مشکلات را رفع می نمایند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه با بیان این که غربی ها و دولت  فرانسه و اساسا مکرون عامل جیره خوار اسرائیل و صهیونیزم جهانی می باشند، گفت: این کشورها برای این که نشان دهند که در هر آنی جیره خوار صهیونیزم می باشند، هر چندباری این نوع فعالیت ها را انجام می دهند.

وی بیان داشت: در حقیقت این نوع حرکت مکرون، رئیس جمهور فرانسه باج دهی به لابی صهیونیزم برای ماندن و حمایت است. باج می دهند تا لابی صهیونیزم از آنها حمایت کند و در عین حال بتوانند مشکلات داخلی خود را از بین ببرند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد گفت: مسئله دیگر ناراحتی صهیونیزم جهانی از وحدت مسلمانان است. طبیعی است اسرائیل از وحدت مسلمانان نگران است و همه تلاشش را برای از بین بردن این کار بکار می گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه افزود: رژیم صهیونیستی، پیامبر(ص)، مکه، اسلام و مسلمانان را بزرگترین دشمن خود می داند و نباید انتظاری غیر از این داشت که اسرائیل در مقابل ارزشهای دینی سکوت کند.

وی بیان داشت: مسئله ای که موجب ناراحتی است سکوت بعضی از مسئولین تصمیم ساز در کشور است. باید از این افراد سوال کرد، چرا در قبال این قضیه سکوت کرده اید. اگر چه بعضی دیگر مواضعی گرفته اند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد با بیان این که ادیان ابراهیمی و پیامبر اسلام(ص) مورد احترام همه مسلمانان است، گفت: اما در این بین این توهین ها از سوی افراد معلوم الحال نشان از آزادی بیان نیست، بلکه آنها ارزشهای دینی را هدف گرفته اند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب وفضلای حوزه افزود: می خواهند صبر مسلمانان را آزمایش کنند، می خواهند ببیند با وجود همه مشکلات و تنگناهای اقتصادی، آیا برای مسلمانان رمقی باقی مانده است و هوشیار می باشند.

۳۱۳/۴۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8