یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ | Nov 29, 2020
نماز جمعه

حوزه/ قیمت قلام مصرفی خانوارها روند صعودی پرشتابی گرفته است که باید مسئولان چاره اندیشی کنند و نظارت بی وقفه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده به گرانی های بی حد و حصر در بازار اشاره کرد و گفت: قیمت مرغ و سایر اقلام مصرفی خانوار روند صعودی پر شتابی گرفته است که باید مسئولان چاره اندیشی کنند و نظارت بی وقفه داشته باشند.

امام جمعه لنده  بر ضرورت نظارت بر بازار مسکن و افزایش بی رویه قیمت مصالح ساختمانی اشاره کرد و گفت: مردم نگران این وضعیت هستند، دولتمردان تدبیری بیندیشند.

حجت الاسلام محمودی اصل گفت: باتوجه به سرمایه گذاری مردم در بورس و تشویق مردم به حضور در این بازار باید مسئولان نسبت به مشکلات ناشی از آن توجه و دقت لازم را داشته باشند تا مردم بیش از این دچار زیان و ضرر نشوند.

وی به سخنان مقام معظم رهبری در بحث عدم تخریب چهره رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: این کار به منزله نادیده گرفتن اوضاع کنونی کشور نیست و بحث نقد با تخریب دو مطلب کاملا متفاوت است.

امام جمعه بهمئی:

حجت الاسلام افروغی، امام جمعه بهمئی هم در خطبه های امروز ۹ آبان، گفت: امام مبارزات خود را در راستای استکبار ستیزی و مبارزه با رژیم پهلوی آغاز کرد و در همه اتفاقات ۱۳ آبان وجه مشترک یعنی استکبار ستیزی وجود دارد.

خطیب نماز جمعه بهمئی افزود: بیش از هر زمان به اتحاد نیاز داریم و اتفاقات ناگواری که در جهان اسلام رخ می دهد، به دلیل عدم اتحاد مسلمین است.

امام جمعه دهدشت:

خطیب نماز جمعه دهدشت هم در خطبه های ۹ آبان گفت: سخنان مکرون خواب آشفته ای بود که تعبیر نخواهد شد.

وی با بیان اینکه دولت فرانسه برای اینکه بگوید اسلام دین تحجر و خشونت است، در رسانه‌ها اجازه اهانت به پیامبر داده، اما اجازه سوال از هولوکاست نمی‌دهند، ادامه داد: چه اشکالی دارد جوان اروپایی و آمریکایی مسئله هولوکاست را بداند؟ اگر آزادی بیان وجود دارد اجازه بدهید جوانان درباره هولوکاست هم تحقیق کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8