پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 21, 2021
مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت

حوزه/ واحد مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت سلام‌الله علیها در رشته‌های قرآنی و معارفی از خواهران و برادران علاقه‌مند در سراسر کشور ثبت‌نام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، واحدآموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث به صورت آنلاین و آفلاین از علاقه‌مندان در رشته‌های زیر ثبت نام می کند.

دوره های آنلاین مرکز قرآن و حدیث شامل روخوانی قرآن کریم با تدریس فارسی و انگلیسی، تجوید یک قرآن کریم با تدریس فارسی و انگلیسی،تجوید دو قرآن کریم، ترتیل و تحقیق قرآن کریم، حفظ ترتیبی قرآن کریم با تدریس فارسی و انگلیسی،‌ حفظ موضوعی قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، تفسیر سُوَر منتخب، تدبر در قرآن کریم، حفظ نهج البلاغه، آشنایی با نهج‌البلاغه، آشنایی با صحیفه سجادیه، شیعه شناسی،احکام ، مهدویت تغذیه سالم ،آمادگی پیش از ازدواج و همسرداری و تربیت فرزند می شود.

دوره های ویدیویی (آفلاین) با پشتیبانی تلفنی و تدریس بهترین اساتید قرآنی کشور مانند استاد علی قاسمی در بخش روخوانی، استاد مهدی علم خواه در رشته تجوید یک، استاد علی حبیبی در بخش حفظ جز سی،تفسیر سوره انسان با حضور استاد قرائتی، حضرت معصومه سلام‌الله علیها شناسی با حضور آیت الله سعیدی و احکام کاربردی استاد فلاح زاده که در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود برای فراگیران در حال دنبال شدن است.

همچنین در رشته حفظ برای نخستین بار حفظ قرآن کریم به صورت تلفنی در رشته‌های حفظ چهارساله، حفظ شش ساله و حفظ آزاد برگزار می شود.

پشتیبانی مجازی برادران به نشانی edusupport_m@ و همچنین شماره تماس با واحد برادران ۰۲۵۳۷۱۷۵۵۱۹ است و برادران علاقه‌مند از سراسر کشور با تماس تلفنی با مرکز قرآن و حدیث می‌توانند در رشته‌های قرآنی و معارفی مرکز قرآن و حدیث که به صورت مجازی برگزار می شود ثبت نام کنند.

همچنین آیدی پاسخگویی و پشتیانی برای خواهران edusupport_f@ بوده و خواهران علاقه‌مند از سراسر کشور برای ثبت نام در دوره های مجازی آنلاین و آفلاین می‌توانند با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۵۰۷ تماس بگیرند.

لازم به ذکر است: مشاهده لیست کلاس ها و ثبت نام در کلاس‌ها برای خواهران و برادران در آدرسwww.qhkarimeh.ir/lms امکان‌پذیر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

نظرات

  • رحیمه IR ۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
    0 0
    خیلی عالی برگذاربشه
  • مرتضی IR ۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
    0 0
    سوالی داشتم آیا در پایان دوره و آموزش مدرک هم داده می شود
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8