چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ | Jun 23, 2021
قوه قضائیه

حوزه/ مردم قم به شدت از این سخنان دروغ و سراسر کذب سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا آزرده و بسیار ناراحت هستند، لذا از جنابعالی درخواست می کنیم با کسانی که مسبب این تخریب ها و تهمت ها مخصوصا شخص سخنگوی ستاد ملی و افرادی که این گزارشات دروغ را به ستاد ملی مبارزه با کرونا داده اند و باعث جسارت و توهین به شهر قم و مردم شریف قم شدند، برخورد قاطع صورت گیرد که دیگر شاهد این تهمت پراکنی ها و دروغ پردازی ها نباشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، جمعی از مردم قم در نامه ای به رئیس قوه قضائیه از وی خواستند با کسانی که با سخنان دروغ و تهمت اقدام به تخریب چهره قم و مردم آن می شوند برخورد قاطع کند که متن این نامه به این شرح است:

بسمه تعالی

امام صادق علیه‌السلام: تُرْبَةُ قُمْ مُقَدَّسَةٌ وَاهْلُها مِنَّا وَنَحْنُ مِنْهُمْ، لایریدُهُمْ جَبَّارٌ بِسُوءٍ الّا عُجّلَتْ عُقُوبَتُهُ

 خاک قم مقدّس است، و مردم قم از ما، و ما از آنها هستیم. هر ظالم ستمگری نسبت به قم نظر سویی داشته باشد خداوند در مجازاتش تعجیل می کند.

«بحارالانوار، ج ۶۰، ص ۲۱۸، حدیث ۴۹»

آیت الله سید ابراهیم رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه

سلام علیکم

همان طور که جنابعالی مستحضر هستید شهر مقدس قم، شهر خون و قیام و مادر انقلاب شکوهمند اسلامی، از همان ابتدای انقلاب تا به امروز مورد بغض و کینه دشمنان این مملکت بوده است و آنها به بهانه های مختلف سعی نموده اند به تخریب و دروغگویی نسبت به این شهر مقدس و مردم شریف آن بپردازند.

بعد از شیوع کرونا در سال گذشته با اینکه این ویروس به اذعان بسیاری از مطلعین ابتدا در شهرهای دیگر کشور شیوع پیدا کرده بود ولی این شهر قم و پزشکان متدین آن بودند که به محض اطلاع از موارد مشکوک، بلافاصله آن را با مسئولین وزارت بهداشت در میان گذاشتند ولی متأسفانه به جای تشویق بابت این حس مسئولیت پذیری، شهر قم مورد هجمه شدید از داخل و خارج کشور  واقع شد و قم هراسی به بهانه کرونا آغاز گردید.

در این میان از مسئولین داخل کشور نیز به بوق قم هراسی می دمیدند که متأسفانه برخورد مناسب با آنها صورت نگرفت.

در طول این یک سال شیوع کرونا، این مردم قم اعم از طلاب و اقشار دیگر مردم بودند که در رزمایش همدلی و مواسات که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بود خوش درخشیدند که قطعاً از حجم کارهای انجام شده توسط مردم شریف قم مطلع هستید.

حال بعد از گذشت یک سال از شیوع کرونا و رعایت بیش از ۸۰ درصدی پروتکل های بهداشتی در شهر به اذعان وزارت بهداشت و در حالی که بعد از رعایت مردم، شهر قم در وضعیت آبی کرونایی بود بعد از حدود ۲۴ هفته نماز جمعه قم با رعایت حداکثری پروتکل ها برگزار گردید.

اما متأسفانه سخنگوی ستادملی کرونا در اظهاراتی کاملاً کذب و توهین آمیز که مصداق مجرمانه دارد به مردم شریف قم جسارت کرد و آن ها را آدم کش نامید!

این اظهارات سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا، بلافاصله با استقبال رسانه های ضد انقلاب و دشمنان این ملت و نظام مواجه شد.

آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه، مردم قم به شدت از این سخنان دروغ و سراسر کذب سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا آزرده و بسیار ناراحت هستند، لذا از جنابعالی درخواست می کنیم با کسانی که مسبب این تخریب ها و تهمت ها مخصوصا شخص سخنگوی ستاد ملی و افرادی که این گزارشات دروغ را به ستاد ملی مبارزه با کرونا داده اند و باعث جسارت و توهین به شهر قم و مردم شریف قم شدند، برخورد قاطع صورت گیرد که دیگر شاهد این تهمت پراکنی ها و دروغ پردازی ها نباشیم.

قطعاً برخورد قاطع و سریع قوه قضائیه در این قضیه، می تواند مرهمی بر قلوب آزرده و شکسته مردم قم بابت این جسارت نابخشودنی باشد.

والسلام علی عبادالله الصالحین

جمعی از مردم شهر مقدس قم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8