یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 7, 2021
امام جمعه کامفیروز

حوزه/ امام جمعه‌ کامفیروز با اشاره به ذوب شدن سرمایه‌ مردم در بازار بورس، گفت: مردم با تشویق مسئولانی که می گفتند بازار سکه و دلار جای سرمایه‌گذاری نیست، بورس جای سرمایه‌گذاری است، برای حمایت از تولید داخلی سرمایه‌های خود را وارد این بازار کردند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، حجت الاسلام محمد تقی زاده در خطبه های نماز جمعه ککامفیروز برگزار شد، اظهار کرد: قدرت خرید مردم به شدت کاهش یافته و از دستگاه‌های نظارتی توقع دارند که بر بازار نظارت بیشتر و جدی تری داشته باشند.

وی در ادامه با تصریح اینکه تا افزایش قیمت ها بیش از این بر مردم فشار نیاورد باید بر بازار نظارت ها بیشتر شود، افزود: بازار طوری شده است که هر کس به هر قیمتی که دوست دارد جنس را می فروشد.

امام جمعه کامفیروز در ادامه با اشاره به ذوب شدن سرمایه‌ مردم در بازار بورس عنوان کرد: سرمایه مردم در بورس همانند یک تکه یخ در گرمای تابستان، در حال ذوب شدن است.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که اکنون به جای پاسخگو بودن می‌گویند نوسان جزء ذاتی بازار بورس است، آن زمانی که مردم را ترغیب به ورود بورس می‌کردند را به یاد بیاورند.

حجت الاسلام ابراهیمی تاکید کرد: متاسفانه در زمینه بورس تاکنون از مجلس انقلابی هم عکس العملی قاطعی ندیده ایم؛ عکس العمل قاطع یعنی بهبود اوضاع؛ کشاندن وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس به مجلس در صورتی ک منجر به بهبود اوضاع نشود، چه فایده‌ای دارد.

وی بیان کرد: باید دنبال راهکاری بود که سرمایه‌ از دست رفته‌ مردم به آن‌ها باز گردد، چرا که مردم با تشویق مسئولانی که می گفتند بازار سکه و دلار جای سرمایه‌گذاری نیست، بورس جای سرمایه‌گذاری است، برای حمایت از تولید داخلی سرمایه‌های خود را وارد این بازار کردند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8