پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 22, 2021
دیدار مدیر حوزه های علمیه خواهران با سرپرست جامعه الزهرا(س)

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین دیانی در دیدار مدیر حوزه های علمیه خواهران با اشاره به اینکه جامعة الزهرا و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران دو بال یک پرنده اند، گفت: ضعف و آسیب هر کدام از این مجموعه ها، اصل حرکت را با مخاطره روبرو می کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین احمد دیانی سرپرست جامعه الزهرا علیهاالسلام در دیدار مدیر حوزه های علمیه خواهران، ضمن خوشامدگویی به حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور گفت: این مجموعه مصداق «اسس علی التقوی» است و بزرگان فراوانی برای راه اندازی، رشد و اعتلای این مجموعه تلاش های فراوانی انجام داده اند.

وی ادامه داد: دغدغه حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، راهبری و در قله بودن جامعه الزهرا علیهاالسلام در همه حوزه های علمیه خواهران بوده و هست و تحقق این مساله نیازمند تلاش مشترک و تصمیم گیری دقیق است.

سرپرست جامعه الزهرا اظهار داشت: در مسیر این هدف باید رفاقت کنیم نه رقابت، چرا که دو مجموعه جامعه الزهرا علیهاالسلام و مرکز مدیریت حوزه خواهران به مثابه دو بال یک پرنده هستند که هر کدام دچار ضعف و آسیب شود اصل حرکت را با مخاطره روبرو می کند. به ویژه در فضایی که با تهاجم همه جانبه دشمن مواجهیم و فرهنگ های مهاجم روی جامعه ما نیز تاثیرگذاشته و از منظر داخلی نیز ضعف های مدیریتی باعث بروز نگاه های منفی نسبت به مراکز دینی شده است در این فضا باید با اتحاد و یکدلی، فانی در هدف مشترک شویم.

وی ادامه داد: تقویت مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران آرزوی ماست و معتقدیم رشد این مرکز و نزدیک شدن به قله مطلوب، باعث رشد جامعه الزهرا علیهاالسلام نیز می شود.

سرپرست جامعه الزهرا علیهاالسلام با اشاره به اینکه باید به کیفی سازی در حوزه های علمی خواهران توجه شود اظهار داشت: جامعه الزهرا باید به قله ای تبدیل شود که کارهای با کیفیت عالی در آن صورت گیرد و بتواند به الگو و نمونه برای دیگر مراکز تبدیل شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باید از فرصت های موجود نهایت استفاده را برای پیشبرد اهداف مجموعه ببریم تا بتوانیم در پیشگاه الهی پاسخگوی عملکردمان باشیم.

313/61

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8