دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 26, 2021
دیدار مدیر حوزه های علمیه خواهران با سرپرست جامعه الزهرا(س)

حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران با سرپرست جامعه الزهرا(س) دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور با حضور در جامعه الزهرا(س) با حجت الاسلام والمسلمین دیانی سرپرست این نهاد حوزوی دیدار و حضور ایشان در این جایگاه را تبریک گفت.

وی با اشاره به سابقه حوزه های علمیه خواهران و تأکید بر همکاری های بیش از پیش حوزه های علمیه خواهران و جامعه الزهرا(س)، اظهار داشت: بنده با افتخار معتقد به گسترش ظرفیت های جامعة الزهرا(س) هستم.

مدیر حوزه های علمیه خواهران افزود: جامعه الزهرا(س) باید ۳ رسالت اصلی را در جامعه محقق کند که این رسالت ها شامل «تربیت مدرس برای کل حوزه های علمیه خواهران»، «تربیت طلاب خواهر بین المللی» و «تربیت طلاب نخبه در کل کشور» می شود.

وی ادامه داد: جامعة الزهرا(س) با تربیت طلاب فاضله خواهر در سطوح بالا باید نشان دهد که خواهران می توانند تولید اندیشه دینی کنند و در عرصه های گوناگون هماوردی با برادران داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور با بیان این که جامعه الزهرا(س) باید قله، مأمن و الگوی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران باشد، بیان داشت: انتظار این است این نهاد حوزوی در قامت اصلی خود حاضر شده و مورد افتخار همه حوزه های علمیه خواهران باشد و بتواند ده ها مفسر، کلامی و فقیه مسلم را به را جامعه معرفی کند.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین دیانی نیز بر همکاری های همه جانبه جامعة الزهرا(س) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران تأکید کرد و گفت: هر دو نهاد حوزوی خواهران یک هدف را دنبال می کنیم و در این مسیر باید رفاقت داشته باشیم و رقابت را کنار بگذاریم.

وی جامعه الزهرا(س) و مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران را دو بال حرکت به سوی یک هدف متعالی برشمرد و افزود: مسلما هر بالی که ضعف داشته باشد حرکت به سمت هدف را کند خواهد کرد و ما باید در کنار هم و با کمک هم اهداف پیش رو را محقق کنیم.

سرپرست جامعة الزهرا(س) همچنین توجه به کیفی سازی برنامه ها را ضروری دانست و گفت: این موضوع نیز با همکاری های دو نهاد قابل تحقق است و امیدواریم سرباز خوبی برای دستگاه حضرت زهرا(س) باشیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8