شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 15, 2021
بازدید حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری از دفاتر شهرستانی ائمه جمعه خوزستان

حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، در پیامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، در پیامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

برادر ارجمند، امیرسرلشکر آقای سید عبدالرحیم موسوی (دامت شوکته)

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم و رحمة الله؛

     با احترام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، بر خود فرض می­دانم به نمایندگی از نمایندگان معزز ولی فقیه و ائمه مکّرم جمعه کشور، ۲۹ فروردین روز "ارتش جمهوری اسلامی ایران" را به جنابعالی و کلیه افسران، درجه‌داران و کارکنان آن نیروی الهی، به‌خصوص سربازان عزیز و جان برکف مردمی‌ترین ارتش جهان، تبریک و تهنیت عرض ‌کنم.

    ارتش جمهوری اسلامی ایران در چنین روزی، در بوستان اندیشه و کلام امام راحل عظیم الشأنمان جوانه زد و با سرعتی تحسین برانگیز، بسان کلمه طیبه‌ای شد که" اصلها ثابت و فرعها فی السماء".

    این نیروی مردمی و مقتدر که ریشه در باورهای ایمانی و انقلابی امیران، افسران و سربازانش داشته و دارد، در طول چهل سال گذشته، باخون پاک بیش از پنجاه هزار شهید والا مقام آبیاری شده و شاخ و برگ این شجره طیبه سایۀ امنیت را همراه با دیگر نیروهای مسلح ایران انقلابی، بر سر مردم این سرزمین و سایر ملت‌های منطقه گسترانیده و خار چشم استکبار جهانی شده است.

  در این ایام نورانی، فرصت را مغتنم شمرده و ضمن گرامیداشت یاد، نام و خاطره شهدای سرفراز، جانبازان، آزادگان و ایثارگران این نیروی الهی و خانواده‌های معظمشان، بهترین سلام‌ها ودرودهای قدرشناسانه و سپاسگزارانه ائمه محترم جمعه سراسر کشور را به جنابعالی و دلاورمردان نیروهای چهارگانه ارتش مقتدر و نام‌آور جمهوری اسلامی تقدیم می‌کنم.

دعاگوی وجود شریفتان هستم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8