شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 15, 2021
تصاویر/ بازدید مدیر روابط عمومی حرم حضرت معصومه(س) از رسانه رسمی حوزه

حوزه/ مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس بانوی کرامت از برگزاری جشنواره ملی دعوت به مناسبت ماه رمضان خبرداد و گفت: این جشنواره با مشارکت شبکه‌های یک، سه و پنج، امید، نور، هدهد و شبکه‌های ماهواره‌ای و همچنین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، ستاد عالی کانون‌های مساجد و وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام محسن آمره  با اشاره به اینکه برنامه‌های آستان مقدس بانوی کرامت در ماه مبارک رمضان به علت شیوه ویروس کرونا با بهره‌مندی از ظرفیت فضای مجازی دنبال می‌شود، اظهار کرد: جشنواره قرآنی دعوت به مناسبت ماه مبارک رمضان و به مدت ۳۰ روز از ۲۵ فرودین‌ماه الی ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ در سه بخش کودک، نوجوان و عمومی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در جشنواره دعوتروزانه یک سؤال از هر جز قرآن کریم برای هر بخش‌های کودک، نوجوان و عمومی به صورت جداگانه مطرح می‌شود و مخاطبان در سنین مختلف می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

مدیر روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر بانوی کرامت ادامه داد: این برنامه با مشارکت شبکه‌های یک، سه و پنج، امید، نور، هدهد و شبکه‌های ماهواره‌ای و همچنین مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، ستاد عالی کانون‌های مساجد و وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

وی معرفی دعوت‌گران به حق، صفات آن‌ها و شاخصه‌های مردم انقلابی را از جمله اهداف جشنواره دعوت برشمرد و گفت: جشنواره دعوت با همکاری رسانه ملی هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۱ با پخش از امید، ساعت ۱۴.۱۵ دقیقه با پخش از شبکه‌های دو، پنج و سه، ساعت ۱۲ با پخش از شبکه شاد و ساعت ۱۳.۳۰ دقیقه با پخش از شبکه هدهد دنبال می‌شود.

حجت الاسلام آمره با اشاره به اینکه روزانه پنج کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی و در مجموع ۱۸۰ بسته فرهنگی و آموزشی برای کودکان و نوجوانان به‌عنوان جوایز این جشنواره درنظر گرفته شده است، گفت: قرعه‌کشی از میان برگزیدگان هر روز در آیین ترتیل‌خوانی حرم مطهر حضرت معصومه سلام‌الله علیها انجام و نتایج آن از صفحات اختصاصی آستان مقدس در شبکه‌های اجتماعی به نشانی ASTANQOM@ منعکس می‌شود.

وی ادامه داد: افراد با مراجعه به نشانی اینترنتی https://fatemi.amfm.ir و یا ارسال عدد ۱ به سامانه ۳۰۰۰۱۱۲۲ می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8