جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 7, 2021
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حوزه/ حجت الاسلام محمودی زاده گفت: امروز سپاه و عملکرد درخشان آن به عنوان الگویی برای جبهه مقاومت اسلامی و تمام ملت های مظلوم جهان برای مبارزه با استکبار جهانی مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری حوزه از شیراز، حجت الاسلام محمودی زاده، عصر امروز در نشست رسانه ای با اصحاب رسانه به صورت مجازی برگزار شد، با تبریک فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: آن چیزی که به عنوان مولفه مهم و تاثیرگذار سپاه پاسداران را از سایر نیروهای نظامی جهان متمایز می کند معنویت و ارزش های اسلام ناب محمدی (ص) است.

وی با بیان اینکه پاسداران الگوی ولایتمداری و ایثار هستند، گفت: مدافعان حرم اهل بیت (علیهم السلام) همچون شهدای دفاع مقدس سردمدار ولایتمداری و ایثار هستند و در بین این شهدای والامقام شهدای پاسدار به عنوان گُواه انقلابی گری و شهادت طلبی همه پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با اشاره به نقش موثر سپاه در خنثی نمودن توطئه هایی که علیه انقلاب اسلامی طراحی شده و می شوند، گفت: هرگاه تهدید متوجه انقلاب اسلامی شده است، نیروهای سپاه در کمترین زمان برای مقابله با آن تهدیدات به میدان آمده و در امتحان الهی سربلند شده اند.

وی با اشاره به نقش سپاه در ترویج فرهنگ انقلابی، گفت: بدون شک یکی از عرصه های فعالیت این نهاد حوزه مهم فرهنگ و هنر و ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی است.

حجت الاسلام محمودی زاده خاطرنشان کرد: امروز سپاه و عملکرد درخشان آن به عنوان الگویی برای جبهه مقاومت اسلامی و تمام ملت های مظلوم جهان برای مبارزه با استکبار جهانی مورد توجه قرار گرفته ااست

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8