یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ |۱۸ صفر ۱۴۴۳ | Sep 26, 2021
امام جمعه تبریز

حوزه / حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: شهید بزرگ و سردار بی‌بدیل مقاومت، حاج قاسم عزیز، نماد جاودانه مرد میدان است که خود به تنهایی سرمایه بی‌نظیر اجتماعی برای ایران و محور مقاومت محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم، ظهر امروز در برنامه تلویزیونی پیام جمعه، با اشاره به رشادت‌های سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: شهید بزرگ و سردار بی‌بدیل مقاومت، حاج قاسم عزیز، نماد جاودانه مرد میدان است که خود به تنهایی سرمایه بی‌نظیر اجتماعی برای ایران و محور مقاومت محسوب می‌شود.

امام جمعه تبریز ادامه داد: جهاد گمنامانه و مقتدرانه او تهدیدهای بسیاری را از سر ایران و منطقه و حتی جهان دور کرد و تدابیر کم نظیر او علاوه بر معرفی او به عنوان یک ابَر فرمانده، از وی یک دیپلمات کارکشته و بی نظیر ساخت که شگفتی سیاستمداران برجسته جهان را برانگیخت.

وی افزود: از وزیر خارجه به عنوان دیده‌بان حفاظت از منافع ملی و امنیت ملی در عرصه دیپلماسی ضمن تشکر از تلاش‌های شأن در چند سال اخیر، توقع می‌رود با هوشمندی و کیاست بیشتر با مسائل مواجه شود، زیرا در همه دنیا میدان و دیپلماسی دو بال امنیت ملی هر کشور محسوب می‌شوند.

امام جمعه تبریز ادامه داد: موضع گیری های اعلامی، نباید به دوگانه‌های کاذب معیشت و مقاومت و مذاکره و عدم مذاکره دامن بزند، زیرا هدف اصلی طراحان سناریوی انتشار فایل صوتی برجسته سازی همین دوگانه‌ها است.

حاج قاسم نماد جاودانه مرد میدان است / انتشار فایل صوتی محرمانه برای انحراف افکار عمومی انجام شد

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم ادامه داد: در حالی که کشور عزیزمان ایران در سخت‌ترین شرایط اقتصادی است و مردم صبور ایران شرایط دشوار معیشتی را می‌گذرانند که بخش عمده‌ای از آن حاصل تحریم‌های ظالمانه و البته بی تدبیری هاست؛ انتشار یک فایل محرمانه نشانیِ انحرافی برای انحراف افکار عمومی از توجه به معضلات اصلی مملکت و دامن زدن به مسائل فرعی است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی سپس در خصوص ویژگی‌های رئیس جمهور مطلوب، گفت: رئیس جمهور مطلوب؛ مؤمن، جهادگر و انقلابی، معتدل در اقتصاد و تبلیغات انتخاباتی، امیدوار به آینده، دشمن شناس، مقاوم و استکبار ستیز، تخصص و کاردان، با تقوا و پاک دست، صادق، متوکل به خدا، معتقد به اقتصاد مقاومتی، عدالت خواه، قوی و توانمند، امانت دار، مردمی و طرفدار محرومان، ولایت مدار، حامی مظلومین و مستضعفین عالم، دلسوز دین و مستضعفین، ترجیح دهنده منافع عمومی، منصف، جوان انقلابی و جوان گرا، خدا ترس و اهل استقامت، دغدغه‌مند امور معنوی و فرهنگی باید باشد.

وی در خصوص تحرکات اخیر در فلسطین مظلوم، افزود: حضور گسترده مردم فلسطین که عمده آن‌ها نوجوان و جوان بودند صهیونیست‌ها و حامیان آن‌ها را به‌شدت نگران کرده است و همه درباره شروع یک انتفاضه جدید در سرزمین‌های اشغالی هشدار داده‌اند، انتفاضه‌ای که به نظر می‌رسد که هم‌اکنون نیز به‌صورت خودجوش آغاز شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

نظرات

  • محمد مهدی اسلامی IR ۱۹:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
    0 0
    با سلام و احترام بر امام جمعه ی عزیزو بزرگوار شهر قهرمان پرور تبریز ، با تشکر از بابت سخنان متینشان عرض میکنم : کلام محکم و زیبا و کامل __شنو گر عاقلی زین مرد عامل __ خوشحالم که یکبار هم قبلاََ علاقه و ارادت قلبی خود را به آن عالم شریف و فرزانه و محبوب ، چنین ابراز کرده بودم که : سلام اولسون سنه ای آل هاشم __یروندیر گئوزوم اوسته مثل قاشِم __دیایدی دشمنین باشنه داشِم __نه خوشدیر دین یولوندا گدسا باشِم _
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8