دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
ماموستا فایق رستمی

حوزه/امام جمعه سنندج گفت: آزادی فلسطین از دست رژیم صهیونیستی تنها در گرو وحدت مسلمین و ایجاد یک جبهه واحد در جهان اسلام علیه این جنایت‌هاست و تا زمانی که وضعیت این‌چنینی است نمی‌توان کمکی به ملت فلسطین کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، ماموستا فایق رستمی، امروز در خطبه‌های نماز عید فطر سنندج در جمع نمازگزاران اظهار داشت: سالیان متمادی است که اسرائیل غاصب به ملت مظلوم فلسطین ظلم می‌کند ولی در این میان سران بسیاری از کشورهای اسلامی عملا سکوت پیشه کرده‌اند که این مایه تاسف برای جهان اسلام است.

امام جمعه سنندج گفت: امروز جهان اسلام باید در برابر تجاوزات رژیم اسرائیل علیه فلسطین احساس مسئولیت کند و موضع خود را مشخص نمایند. کسانی که در جهان اسلام در قبال این مسئله سکوت کرده‌اند به نوعی حامیان رژیم صهیونیستی محسوب می‌گردند.

ماموستا رستمی در ادامه سخنان خود افزود: آزادی فلسطین از دست رژیم صهیونیستی تنها در گرو وحدت مسلمین و ایجاد یک جبهه واحد در جهان اسلام علیه این جنایت‌هاست و تا زمانی که وضعیت اینچنینی است نمی‌توان کمکی به معنای واقعی به ملت فلسطین کرد.

امام جمعه سنندج در ادامه با محکوم کردن عملیات تروریستی گروهک داعش در به شهادت رساندن دانش آموزان دختر در افغانستان، گفت: جنایتی که چند روز پیش در افغانستان به دست گروهک آدمکش داعش انجام گرفت برای همیشه به عنوان یک جنایت ضدبشری در ذهن مردم دنیا باقی خواهد ماند.

ماموستا رستمی بیان داشت: اسفبار اینکه این گروهک‌های جنایتکار به‌نام اسلام و دین دست به چنین اعمال سبعانه‌ای می‌زنند.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8