سه‌شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ |۲۰ صفر ۱۴۴۳ | Sep 28, 2021
استاندار یزد

حوزه/استاندار یزد در پیامی از حضور حماسی مردم دارالعباده استان یزد در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر کرد و رئیس تبلیغات اسلامی استان هم از برپایی نماز شکر در تمام مساجد استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»در یزد، محمد علی طالبی دقایقی پیش با صدور پیامی آورده است: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با حداکثر سلامت و کمترین حاشیه، افتخار دیگری است در کارنامه نظام جمهوری اسلامی؛ این افتخار را مدیون همه دست‌اندرکارانی هستیم که ماه هاست در بخش های مختلف در تدارک این رویداد عظیم بوده‌اند.

 کسب نشان اعتماد مردم را به رییس‌جمهور منتخب کشور جناب آقای رئیسی و برگزیدگان شوراهای شهر و روستا تبریک می‌گویم و برای آنها در انجام وظایف قانونی و تلاش در جهت ارتقای کیفیت زندگی مردم آرزوی موفقیت و کامیابی دارم.

به مردم عزیزمان نیز تبریک می‌گویم که با حضور در عرصه تعیین سرنوشت، مسیر آینده کشور را ترسیم نموده و جهت‌گیری‌های کلی کشور را تعیین کردند و برای همه آرزوی سلامت و سعادت دارم و از خدا می‌خواهم که با پایان رقابت های انتخاباتی، فارغ از سلایق و خواست‌های متکثر در میان مردم، شاهد همدلی و اتحاد همه افراد جامعه در جهت پیشرفت کشور و سعادت همه شهروندان باشیم.

*برپایی نماز شکر در مساجد استان یزد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد در پیامی از برگزاری نماز شکر به شکرانه پیروزی ملت ایران درانتخابات؛ امشب در تمام مساجد استان یزد (بعد از نماز مغرب) خبر داده است.

انتهای پیام/313/47

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8