سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ |۱۱ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 26, 2023
عفاف و حجاب

حوزه/ هفتمین و هشتمین قسمت فصل سوم برنامه چراغ، یکشنبه و سه شنبه این هفته ( ۳و ۵ مردادماه) ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، برنامه "چراغ "این هفته میزبان دکتر «مریم نقاشان» وکیل دادگستری ، بانوی نخبه  و فعال حقوقی  و  «فاطمه منتظری» پژوهشگر، محقق و مترجم تعداد زیادی از مقالات و کتب علمی اسلامی از زبان آلمانی به فارسی، مشاور و مبلغ خانواده، دکترای تکنولوژی آموزش خانواده خواهد بود.


مهمانان این برنامه به واکاوی و تبیین موضوع «علت مبارزه سیاست های غربی علیه حجاب با وجود شعار آزادی» می پردازند و زوایای مختلف آن را برای مخاطبان بیان می کند. 
فصل سوم برنامه که هر هفته یکی از چالشهای  مسائل مرتبط با عفاف و حجاب را مورد بررسی قرار می دهد. چالش این هفته را با حضور کارشناسان برنامه، طی دو قسمت به بررسی علل مبارزه باحجاب در جهان خواهند پرداخت.


برنامه تلویزیونی "چراغ" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج به تهیه کنندگی مصطفی هیودی و اجرای المیرا سماواتی و با سردبیری محمد حسن زمان وزیری تولید شده است و نعیمه اسلاملو نویسندگی این برنامه را بر عهده دارد.
 این برنامه در ۵۲ قسمت ۴۰ دقیقه ای، یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۲۱پخش  و تکرار آن دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۰:۱۵تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

  • معصومه IR ۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
    0 0
    خانم نقاشان خیلی خیلی خوب صحبت میکردن وچقدر باسواد و تحصیل کرده هستند خدا حفظ شون کنه واقعا باعث اتخار هستن وباز هر چقدر از باسوادی ایشون بیان بشه فکر میکنم کم باشه❤
  • قدیر IR ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
    0 0
    ما شاءالله خیلی خرسند شدیم و رو حمون تازه شد از دیدن این برنامه و خانم دکتر نقاشان