پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ |۱۴ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 21, 2021
کد خبر: 977793
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷
پویش به‌ افق‌ اربعین

حوزه/ مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران از آغاز به کار پویش به‌ افق‌ اربعین خبر داد و گفت: این پویش با هدف نشر معارف حسینی و شعار محوری «الحسین؛ سفینة النجاه» فعالیت خود را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، خانم ماندانا جلالی در گفت و گویی اظهار داشت: به همت جمعی از بانوان طلبه و مبلغ حوزه های علمیه خواهران و همزمان با فرارسیدن ایام اربعین حسینی، پویش «به‌ افق‌ اربعین» با هدف نشر معارف حسینی و شعار محوری «الحسین؛ سفینه النجاه» آغاز به کار کرد.

وی به بخش های مختلف این پویش اشاره کرد و افزود: این بخش ها شامل «موکب مجازی»، «تولیدات هنری و رسانه ای»، «واژگان شیدایی» و «قاب خاطرات» است.

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران با بیان این که موکب مجازی شامل ایجاد صفحات در شبکه های اجتماعی، راه اندازی کانال در پیام رسان ها و وبلاگ نویسی می شود، ادامه داد: در بخش تولیدات هنری و رسانه‌ای نیز علاقه‌مندان می توانند با تولید کلیپ، پادکست، پوستر، عکس نوشته و انتشار آن در فضای مجازی با عنوان «#‌به‌_افق‌_اربعین» در پویش حضور فعال داشته باشند.

وی واژگان شیدایی را از دیگر بخش های پویش به افق اربعین عنوان کرد و گفت: در این بخش علاقه مندان می توانند آثار خود در قالب های شعر، داستان کوتاه، متن سخنرانی، دلنوشته، سفرنامه و یادداشت را با هشتگ پویش در فضای مجازی منتشر کنند.

خانم جلالی خاطرنشان کرد: قاب خاطرات نیز عنوان بخش ارسال عکس و فیلم ثبت شده توسط زائران حسینی از اربعین سال های گذشته با هشتگ #‌به‌_افق‌_اربعین در فضای مجازی است.

وی بیان داشت: همچنین علاقه مندان جهت مشارکت در این فراخوان می‌توانند با مراجعه به پشتیبان در نظر گرفته شده و استفاده از تولیدات تبلیغی طلاب، استفاده از سایر محتوای جمع آوری شده و استفاده از محتوای متنی کوتاه ویژه شبکه های اجتماعی نسبت به نشر محتوا با عنوان #به_افق_اربعین در فضای مجازی اقدام کنند.

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران در پایان افزود: علاقه مندان می توانند جهت مشارکت در بخش‌های مختلف پویش #‌به‌_افق‌_اربعین، ثبت فعالیت خود و استفاده از محتوای تهیه شده به نشانی اینترنتی http://farhangi.whc.ir/news/view/۱۱۱۴۰۲ مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8