شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ |۲۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 4, 2021
ابتکار امام پایگاه اجتماعی ور محله هرسین

حوزه/ حجت الاسلام صادقی امین گفت: در قالب « طرح ایمان»، توانمند سازی، اشتغالزایی و فرهنگ سازی خانواده ها، مبارزه با اعتیاد و طلاق، برای سه گروه آقایان، خانم ها و کودکان اجرا می شود.

حجت الاسلام مهدی صادقی امین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در کرمانشاه، در خصوص اجرای طرح ایمان، اظهار داشت: توانمندسازی، اشتغالزایی، فرهنگ سازی  مبارزه با اعتیاد و طلاق، برای سه گروه آقایان، خانم ها و کودکان را در اولویت فعالیت های خود قرار داده ایم.

وی افزود: برای آقایان آموزش رایگان: مکانیکی، برق خودرو، صنعتی، پرورش گیاهان دارویی، قارچ، ماهی، امور کشت زراعی، جوشکاری(مختلف) و سیستم های امنیتی در نظر گرفته شده است.

امام جماعت مسجد آیت الله نجفی(ره) هرسین ادامه داد: حرفه های در شأن خانم ها عبارتند از آموزش رایگان خیاطی و گلیم بافی که در پایان ضمن اعطای مدرک معتبر و امکان اخذ وام، تلاش شده که با واحدهای تولیدی برای سفارش کار هماهنگ شود.

وی، به سهم کودکان از طرح ایمان اشاره و اظهار کرد: با همکاری همسرم در دو بخش، روزهای زوج؛ پسر بچه ها و روزهای فرد؛ دختر بچه ها، یک روز؛ نقاشی و کار دستی، روز دوم؛ بازی با نشاط و سالم و روز سوم؛ معارف(آموزش نماز، بیان احکام و داستان های دینی در قالب بازی و نقاشی...) برگزار می شود.

صادقی امین در پایان گفت: در اجرای این طرح تلاش شده در قالب بازی، آسیب های اجتماعی( اعتیاد، شرارت و ...) مطرح شود تا زمینه ارتقاء فرهنگی خانوده ها فراهم شود.

ابتکار امام پایگاه اجتماعی یکی از محلات هرسین + عکس

ابتکار امام پایگاه اجتماعی یکی از محلات هرسین + عکس

ابتکار امام پایگاه اجتماعی یکی از محلات هرسین + عکس

ابتکار امام پایگاه اجتماعی یکی از محلات هرسین + عکس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =