شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ |۲۱ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Nov 27, 2021
اتاق عقد حرم حضرت معصومه

حوزه/ از سالروز به امامت رسیدن امام زمان(عج) تا میلاد پیامبر اکرم(ص) اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت میزبان ۱۰۵ زوج جوان بود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، اتاق عقد حرم مطهر از ۹ ربیع الاول سالروز امامت امام زمان(عج) تا ۱۷ ربیع الاول سالروز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق علیه السلام میزبان ۱۰۵ زوج جوان برای انجام عقد ازدواج بوده است.

بر اساس این گزارش در روز میلاد پیامبر اکرم(ص) ۴۵ عقد ازدواج در اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد و زوج‌های جوانی که در شب و روز میلاد نبی اکرم و امام صادق علیه السلام در اتاق عقد حرم مطهر پیوند آسمانی خود را منعقد کردند با دریافت متبرکات حرم مطهر حضرت معصومه، مهمان سفره حضرت در مهمانسرا شدند.

گفتنی است: اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت از ابتدای ماه ربیع الاول با تغییر دکوراسیون و چینش جدید سفره عقد هر روز با ظرفیت دو اتاق عقد از ساعت ۱۱ الی ۱۸ به صورت یکسره پذیرای زوج‌های جوان است.

برای هماهنگی اتاق عقد حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، زوجین می‌بایست مقدمات ثبت و آزمایشات مربوطِ را انجام داده و سپس حداقل ۱۰ روز قبل از تاریخ عقد با مراجعه به نشانی اینترنتی amfm.ir/wed فرم رزرو اتاق عقد را دانلود کرده و پس از تکمیل آن به تایید محضردار برسانند.

زوجین باید پس از تکمیل فرم، آن را به ایمیل amfmwed@Gmail.com ارسال کنند و سپس منتظر تماس کارشناسان ما جهت هماهنگی‌های بعدی باشند.

مجاوران و ساکنین شهر مقدس قم نیز می‌تواند علاوه بر روش بالا ، پس از تایید محضردار فرم را به‌صورت حضوری به کارشناسان ما تحویل داده و زمان عقد را هماهنگ کنند.

گفتنی است: ظرفیت همراهان عروس و داماد برای حضور در اتاق عقد حرم مطهر بانوی کرامت حداکثر ۱۰ نفر می‌باشد و از ورود افراد بیشتر جلوگیری به‌عمل می‌آید و همچنین استفاده از ماسک و دستکش و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی الزامی است.

همچنین ورود افراد دارای علائم سرما خوردگی به اتاق عقد حرم مطهر و پذیرایی هر گونه خوراکی اعم از شیرینی و شکلات حتی به صورت محدود ممنوع است.

لازم به ذکر است: با توجه به تقاضای زائران گرامی جهت استفاده از اتاق عقد و ضرورت ضد عفونی کردن محل، حضور به‌ موقع و خروج رأس موعد مقرر ضروری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8