پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ |۱۶ جمادی‌الثانی ۱۴۴۳ | Jan 20, 2022
کنفرانس بقیع ؛ موسسه غدیر

حوزه/ به همت موسسه الغدیر نجف اشرف کنفرانسی با عنوان بقیع با حضور رئیس سازمان بقیع در شیکاگو آمریکا برگزار شد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به همت موسسه الغدیر نجف اشرف کنفرانسی با عنوان بقیع با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محبوب مهدی عابدی نجفی رئیس سازمان بقیع در شیکاگو آمریکا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محبوب مهدی عابدی نجفی رئیس سازمان بقیع در آمریکا با اشاره به اهانت شخصی به نام وسیم رضوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم در هندوستان گفت: کسی که به پیامبر اکرم اهانت می کند حتی شایسته نیست که با او گفت‌وگو شود. وقت آن رسیده که او را به حال خودش رها کنند.

وی افزود: وقتی یزید با داشتن حکومت بزرگی نتوانست از عظمت رسول خدا بکاهد، تلاش وسیم رضوی نیز بی فایده خواهد بود.

وی گفت: وقت آن رسیده که همه مسلمانان متحد شوند و علیه قدرت های امپریالیستی صدای اعتراض بلند کنند و خواستار بازسازی قبرستان بقیع شوند.

مولانا رومان رضوی رئیس مؤسسه غدیر نیز در سخنرانی خود اظهار داشت: شخص موهن به پیامبر مورد عذاب خداوند قرار گرفت و کسی که در برابر خدا سجده می کرد، اکنون در برابر بت ها سجده می کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نور محمد ثالثی پژوهشگر هندی نیز بیان داشت: هیچ کس دارای عظمتی مانند پیامبر گرامی در گذشته نبوده و در آینده نخواهد بود.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سید تنویر عباس رضوی روحانی برجسته هندی با اشاره به عظمت قبرستان بقیع گفت: قبرستان بقیع، بهترین مظهر عظمت اسلام و بهترین وسیله یاد خداوند است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباس خان پژوهشگر دیگر هندی نیز در این کنفرانس ضمن محکومیت وسیم رضوی، اظهار داشت: پیامبر اکرم دارای اخلاق عالی بود و دشمنان وی نیز فریفته اخلاق عالی پیامبر اکرم بودند، هیچکس نمی تواند از عظمت و بزرگی نبوت یک تار مو بکاهد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =