یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ |۸ ذیقعدهٔ ۱۴۴۴ | May 28, 2023
تصاویر/ آیین افتتاحیه نمایشگاه مسجد جامعه پرداز در مشهد

حوزه/ نمایشگاه «مسجد جامعه پرداز و فن آوری حکمرانی نرم محلی» همزمان با «همایش کوثر هدایت سلام الله علیها» برگزار شد و ادارات تبلیغات در این نمایشگاه به انعکاس فعالیت‌ها و دستاوردهای خود می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در مشهد، نمایشگاه مفهومی «مسجد جامعه پرداز و فن آوری حکمرانی نرم محلی» به عنوان کار ویژه «همایش کوثر هدایت سلام الله علیها» با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی عراقی عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در قم و با هدف ارائه ایده بنیاد هدایت در جامعه پردازی و حکمرانی محلی در مشهد مقدس کار خود را آغاز کرد.

در این نمایشگاه ادارات تبلیغات اسلامی هر استان سه دیواره در اختیار دارند که در یکی از دیواره‌ها دو بومی را که در نشست حل می‌کنند، ارائه خواهند کرد و در دیواره دیگر گزارش کارها و آمار فعالیت‌ها به تفکیک شهرستان عرضه می‌شود؛ بخش دیگری از نمایشگاه به انعکاس تولیدات رسانه‌ای هر استان اختصاص خواهد داشت.

در آغاز به کار این نمایشگاه ادارات تبلیغات اسلامی استان‌های خراسان شمالی، چهارمحال بختیاری، گیلان، البرز، لرستان، گلستان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان و خراسان رضوی به ارائه برنامه‌ها و دستاوردهای خود پرداختند.

قسمت دیگری از برنامه‌های «مسجد جامعه پرداز و فن آوری حکمرانی نرم محلی» را بخش روایی تشکیل می‌دهد که در آن به روایت سیر تاریخی ایجاد و تحولات شبکه امامت و بنیاد هدایت و ضرورت تلاش برای تحقق تمدن اسلامی و الزامات آن پرداخته می‌شود.

انتهای پیام./‏

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =